אזרחות גרמנית - דרכון אירופאי - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • רונית

  נשלח ע"ירונית 20:24, 21 במרץ 2016

  שלום, אימי נולדה בגרמניה ב- 1947 (יש לה תעודת לידה) מעולם לא הוציאה אזרחות. אחי ואני מעוניינים באזרחות גרמנית ובהוצאת דרכון. מה הסיכויים שלנו? האם על אמי ראשית להוציא אזרחות ורק אז נוכל בעקבותיה להגיש בקשה ? תודה

  השב
 • מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

  Dr. Yuval Hen,מנהל הפורום

  13:23, 22 באפריל 2016

  מקום הלידה או קבלת רנטות אינם רלוונטיים. רק אם אמך נולדה לאב גרמני, יהיו לצאצאיה סיכוי לקבל דרכון גרמני. אני מפנה אותך לאתר שלנו www.henadvoc.com. ניתן למצוא בו את התשובות.

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.