סבתא ילידת גרמניה (גם היתה אזרחית. עלו לארץ כשהיתה בת שנה). האם אוכל לקבל דרכון גרמני - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • מאיה

  נשלח ע"ימאיה 13:44, 27 ביולי 2016

  שלום סבתי ילידת גרמניה בשנת 1924, וככל הידוע לי היתה אזרחית. הוריה עלו איתה לארץ כשהיתה בת שנה. היא לא מוכנה לשום קשר עם הגרמנים, ולכן לא רצתה מעולם לפעול בנושא של אזרחות או דרכון גרמני. האם אני זכאית לדרכון גרמני? אילו מסמכים עליי לספק אם כן?

  השב
 • מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

  ד"ר יובל חן,מנהל הפורום

  13:07, 7 באוגוסט 2016

  לצערי חסר מידע, על מנת לברר את סיכוייך לקבלת דרכון גרמני. ניתן לפנות אלינו במייל פרטי ולקבל שאלון לצורך בדיקת הסיכויים. לפרטים נוספים www.henadvoc.com

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.