דרכון לבן של אזרח גרמני - זכויות - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • מיקי

  נשלח ע"ימיקי 23:46, 15 בספטמבר 2016

  שלום רב, בני נולד בשוויץ לאב גרמני שהיה מס' שנים בן זוגי אך לא הייתי נשואה לו. בהמשך לפרידתנו החלטתי לחזור, לפני מספר שנים, ארצה יחד עם בני הקטין ועד כה טרם עשיתי משהו להוצאת דרכון גרמני. מה עלי לעשות בשביל זה? האם כדאי לפעול מיידית? האם גם אני כאמו של הילד אקבל זכויות נוספות או שאפילו אוכל להוציא דרכו אזרחות בעצמי? תודה רבה מראש!

  השב
 • מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

  ד"ר יובל חן,מנהל הפורום

  14:13, 27 בספטמבר 2016

  לילד סיכוי טוב לקבל דרכון גרמני, אם הוא נולד לאחר 1993. לפרטים נוספים www.henadvoc.com.

  את כאם אינך זכאית.

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.