זכאות לקבלת אזרחות גרמנית - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • סרגיי

  נשלח ע"יסרגיי 20:30, 4 במאי 2013

  שלום. סבתא שלי מצד האבא היא אזרחית גרמניה כבר מעל ל10 שנים והוריה הם גרמנים חשוב לציין שאני לא בקשר עם סבתא שלי או אבא שלי (הורים גרושים) ואבי נולד אחרי שנת 1953. אשמח לדעת אם יש לי סיכויים לקבל אזרחות גרמנית. תודה.

  השב
 • 14:54, 5 במאי 2013

  אם סבתא שלך קיבלה אזרחות גרמנית, בגלל שאבא שלה היה גרמני, סיכוייך טובים. כדי שתוכל לקבל דרכון גרמני, אין צורך שתהיה עימם בקשר.
  ד"ר יובל חן, עו"ד

  תגובה
 • 13:21, 8 במאי 2013

  תודה רבה לא האמנתי אפילו... חיפשתי באינטרנט ולא מצאתי איך עובד התהליך אני צריך לפנות לשגרירות הגרמנית והם יגידו לי מה לעשות או שאני צריך לבוא אליהם כבר עם מסמכים? והאם עדיף לעשות את כל התהליך דרך עורך דין?
  תודה לעוזרים

  תגובה
 • 13:37, 8 במאי 2013

  סליחה על החפירה פשוט זה מבלבל אני לא בקשר עם האבא או הסבתא ואין לי מושג איך אני יכול להשיג את המסמכים שאני אצטרך

  תגובה
 • 11:22, 13 במאי 2013

  סיכוייך לקבל דרכון גרמני קלושים.
  ד"ר יובל חן, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.