דרכון גרמני - פורום דרכון גרמני

שאלה חדשה
 • אורן אירית

  נשלח ע"יאורן אירית 12:27, 4 ביוני 2013

  אמי ילידת גרמניה עם תעודת לידה גרמנית עלתה לארץ ב1935. אביה היה פולני שברח לגרמניה ב1914 לפני מלחמת העולם השניה השתקע בה עבד גדל משפחה ללא אזרחות . האם בתוקף ת. הלידה הגרמנית היא יכולה לקבל דרכון גרמני. קיבלה פיצויים ומקבלת כסף עבור ילדים שולי אבל כסף דוברת גרמנית שוטפת קוראת וכותבת בברכה אירית

  השב
 • 09:18, 5 ביוני 2013

  לפי מה שתיארת, סיכוייך קלושים לקבל דרכון גרמני. מקום לידה או קבלת רנטות ושילומים לא מקנים אזרחות גרמנית. לפרטים נוספים אני מפנה לאתר שלי.
  ד"ר יובל חן, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:ד"ר יובל חן

מנהל הפורום: ד"ר יובל חן

עו"ד ד"ר חן החל ללמוד משפטים בשנת 1988 באוניברסיטת מנהיים בגרמניה וביולי 1994 הוא סיימם ועמד בהצלחה
למידע נוסף

053-9374954 חיוג
הודעה

לישראלים רבים קורצת האפשרות לקבל אזרחות גרמנית וליהנות ממגוון אפשרויות המוקנות לאזרח גרמני, כמו אפשרות תעסוקה ופתיחת עסקים ללא הגבלה במרחב גוש האירו, כניסה ללא ויזה לארה"ב והקלה בהליכי הגירה ותעסוקה בקנדה ובאוסטרליה. 

התנאי לקבלת דרכון גרמני הוא השגת האזרחות הגרמנית.  לפיכך, בשלב הראשון יש לבחון האם המבקש עומד בתנאים לקבלת אזרחות גרמנית. התנאים הם שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו ובנתונים נוספים של קרוביו מגרמניה.
עו"ד המתיימר לעסוק בנושא, אמור בתחילה לבחון, על סמך האינפורמציה והמסמכים שהלקוח מוסר לו, מהם סיכויי הבקשה לקבלת אזרחות גרמנית. אחרת קיים החשש, להגשת בקשה לאזרחות גרמנית, מבלי בסיס משפטי המעוגן בחוק הגרמני, דבר שיביא לדחיית הבקשה ולתשלום הוצאות מיותרות.