open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 6 במאי 2012

            קיזוז מס

            שלום,
            1) אם יש רווח מהפרשי שער/מריבית על פיקדון בחשבון בנק בחו"ל, האם ניתן לקזז אותו מול הפסד הון בחשבון בארץ ?
            2) אם התשובה חיובית, האם ניתן לבצע זאת גם רטרואקטיבית על שנים קודמות, למשל רווח ב- 2010מקוזז בהפסד מ- 2008 שהועבר בדו"ח השנתי משנה לשנה ?

            תודה
            תומר

            6 במאי 2012
          • 7 במאי 2012

            קיזוז מס

            סעיף 92 לפקודה קובע כי הפסד הון מחוץ לישראל, במידה והיה מתחייב במס בישראל אם היה רווח אזי ניתן לעשות בו שימוש. לפיכך, בדו"ח השנתי שהינך מגיש למס הכנסה, עליך להגיש פירוט הפסדים ופירוט ההכנסות אותם אתה מקזז. ככלל, הפסד ניתן לקזז רק מההכנסות באותה שנה או בשנים הבאות ולכן הפסד של 2008 שטרם קוזז ניתן מההכנסות בדוח שהוגש ל-2010.

            7 במאי 2012
          שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form