שבר בקרסול בעקבותמפגע תעבורתי - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • ימית

  נשלח ע"יימית 15:04, 27 באפריל 2014

  שלום, לפני כשבוע נפלתי מהירידה מהמדרכה לחנייה, בעקבות הנפילה שברתי את הקרסול וכעת אני עם גבס כמעט עד הברך. לצערי אני הייתי בחופשת לידה (ללא תשלום) ונאלצתי גם להפסיקה באמצע ולהכניס את התינוק לגן מוקדם מהמתוכנן מאחר שאיני יכולה לטפל בילד לבדי (אסור לי לדרוך כלל על הרגל לפי דברי הרופא, כל דריכה הכי קלה תוביל אותי לניתוח). כמו כן צילמתי את המפגע (בלטה ששקועה פנימה ששם נתפסה לי הרגל והתעקמה) . שאלתי היא, מהי הפרוצדורה כעת מול העירייה? אני מעוניינת לתבוע פיצויים. האם עליי לפנות לעירייה או ישירות לבית משפט? תודה רבה ימית

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  19:18, 27 באפריל 2014

  שלום ימית
  את צריכה לתבוע את העיריה . הפרוצדורה אינה פשוטה, ויש לעשות אותה נכון, אני ממליץ לך בחום לפנות לעורך דין שמתמצא בתחום הנזיקין על מנת שיסייע לך. הטיפול הוא דרך כלל על בסיס אחוזים מהסכום שישולם לך כך שאת לא מסכנת את כספך סתם.
  אם תרצי - צרי קשר ונטפל בך בשמחה

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה 6 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הדין
למידע נוסף

077-2304188 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.