צ'ק של חברת ביטוח - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • לירן

  נשלח ע"ילירן 14:59, 13 באוגוסט 2014

  שלום, הגשתי תביעה לחברת ביטוח בגין תאונה אישית שעברתי באמצעות עו"ד. לפני כ-3 שבועות קיבלתי צ'ק על שם העו"ד שטיפלה לי בתיק עבור התביעה. הגעתי לעו"ד עם הצ'ק ובשל מספר בעיות שהיו לי איתה היא לא רצתה לקחה את האחוז שמגיע לה מהצ'ק ואמרה לי לפנות לחברת הביטוח על מנת שיוציאו לי צ'ק חדש על שמי כדי שאוכל להפקיד אותו בחשבוני. פניתי לחברת ביטוח כדי שתוציא לי צ'ק על שמי ובשל אי הבנה ביני לבין הנציגה היא שלחה לי צ'ק חדש עבור העו"ד החדשה שלקחתי לפני כשבועיים. פניתי שוב לחברת ביטוח כדי להסביר להם שאני רוצה צ'ק על שמי כי הצ'ק הזה הוא בשל תביעה שהגישה העורכת דין הקודמת אולם הנציגה שם אמרה לי כי הם לא מתכוונים להוציא צ'ק חדש נוסף וכי בכל מקרה יש להם ייפוי כוח של העורכת דין החדשה אז הם גם לא יכולים להוציא צ'ק על שמי. האם ניתן לעשות משהו בנידון כדי שיישלחו צ'ק על שמי? או לחילופין שיוציאו צ'ק חדש על שם העורכת דין הראשונה? תודה

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  05:07, 14 באוגוסט 2014

  שלום לירן,
  חברת הביטוח מונחית להוציא את הצ'ק על שם עורך הדין שלך. ההסבר לכך די ארוך, אבל זה המצב. אתה יכול להתעקש איתם ובסוף הם יישברו, ואם תרצה לעשות זאת, הכי פשוט ללכת לעורכת הדין הנוכחית שלך (שהיא לא זו שרבת איתה...) ולקבל ממנה מכתב בו היא מבקשת מחברת הביטוח להעביר את הסכום של הצ'ק ישירות אליך ולא דרכה.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.