היתכן מצב בו מי שאינו בעלי הדירה ואינו מתגורר בה יעשה ביטוח לדירה - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • גד

  נשלח ע"יגד 15:03, 17 במרץ 2016

  בעל הדירה שמעליי ביצע לפני שנים שיפוץ בלתי מקצועי שיצר בדירתי נזק ובעיות (רטיבויות, התפוררויות ועוד..) לבעל הדירה היה ביטוח והוא השתמש בו ושלח אנשים מטעם הביטוח שיעבדו בדירתי ובדירתו. בעל הדירה הנ"ל מכר את דירתו במצב בו הליקויים שבדירתו עדיין לא תוקנו. ובעוד הוא אינו בעל הדירה מזה כשנתיים ואינו גר בה (אלא האדם שרכש ממנו את הדירה גר בה) בעל הדירה לשעבר שלח אנשים מטעם הביטוח שיעבדו בדירה בגין הליקויים הנ"ל (אותם יצר בעת שהיה בעל הדירה) שאלתי: האם ייתכן מצב כזה בו אדם חרף שאינו גר בדירה ואינו בעלי הדירה (מזה כשנתיים) יבטח דירה (שהיתה בעבר בבעלותו)??? וישלח מטעם הביטוח אנשים שיבצעו עבודות בדירה??? האם חברות ביטוח רשאיות לבצע ביטוח דירה למי שאינו בעלים ואינו מתגורר? תודה

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  05:00, 20 במרץ 2016

  זה אפשרי אבל לא הגיוני. הרבה יותר הגיוני בעיני זה שמי שקנה את הדירה פנה לבעלים הקודם ודרש ממנו לתקן את הליקויים או לשלם פיצויים, והוא העדיף לשלוח אנשים לתקן את הליקויים.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.