צו מניעה זמני להוצאה לפועל - פורום צו מניעה

שאלה חדשה
 • חיים

  נשלח ע"יחיים 17:45, 15 ביוני 2013

  תרגיל עוקץ והונאה-בני השתתף לפני שנתיים במצגת של חברה המתיימרת להכשיר ולייצג אמנים לאחר מצגת רבת רושם חתם על חוזה עימם שבתחתיתו שטר חוב ריק,לאחר יומיים ביקשנו לבטל הכל ולקבל את הניירת בחזרה עפ"י תקנות הגנת הצרכן דצמבר 2010,נאמר לנו שנמתין לתשובה ,טרטרו אותנו קצת בטלפונים ונעלמו-פתאום(אחרי שנתיים) הגיעה דרישה (בדואר רגיל) מעו"ד שבני החייל ישלם להם 16,000 ש"ח. אין להם ולעורך דינם כל הסבר מאיפה הדרישה אך הם מאיימים בפניה מיידית להוצ"לפ ללא משפט(התבקשתי להמתין לבדיקה חוזרת של עו"ד החברה) ,האם ניתןלהוציא צו מניעה נגד העיקול ?

  השב
 • 18:39, 15 ביוני 2013

  שלום רב,

  עליך להגיש בקשה לעיכוב הליכים בהוצאה לפועל ובד בבד לפנות לאלתר לעו"ד לקבלת ייצוג משפטי וקבלת הגנה ראויה לדרישה ההזויה.

  תגובה
מנהל הפורום:גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

מנהל הפורום: גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

בוגר המכללה למינהל – מקים ושותף במשרד. המשרד עוסק בתחום הרחב של המשפט המסחרי לרבות בליווי ויעוץ רכי
למידע נוסף

053-9374036 חיוג
הודעה

כל נפגע אשר מרגיש שעולו כנגדו, בכל דרך בין שכן, רשות מקומית, מעסיק, בן משפחה וכיו"ב, בו הוא מרגיש כי הצד הפוגע מנסה לקבוע עובדות בשטח ולגרום נזק, יכול לפנות באופן מיידי "מעכשיו לעכשיו" לבית המשפט ולבקש את הסעד המתאים.

ישנם מקרים רבים ומגוונים בהם נעשית פניה לבית  המשפט כאשר הסעד הראשוני הינו סעד זמני כלומר, צו אשר נועד להקפיא את המצב אשר עלול להשתנות אם לא יינתן הצו, עד לדיון ענייני לגופו של עניין בטעות הצדדים, או צו עשה אשר מחייב את הצד הפוגע, לכאורה, לבצע ולפעול כפי שיורה לו ביהמ"ש; צו מניעה – השארת המצב הקיים כפי שהוא; צו עיכוב יציאה מן הארץ; סעד להגבלת שימוש בנכס; תפיסת מכסים וכינוס נכסים זמני.

ניתן לקבל צו זמני בכל מקרה אשר לפי הכללים המפורטים בחוק, לרבות: פיטורי עובד, מטרדים שונים –הן של אנשים פרטיים והן של חברות או גופים מוניציפאליים או שלטוניים. צווים בנושאי קניין רוחני, סכסוכי שכנים, מניעת פרסום, וכל עניין אחר אשר אם לא יבוקש בדחיפות, לא יוכל המצב לחזור לקדמות וכפי שהיה בעבר