צו מניעה על מעבר דירה לאיזור מרוחק - פורום צו מניעה

שאלה חדשה
 • שלום

  נשלח ע"ישלום 10:59, 18 בפברואר 2016

  שלום אני גרוש ויש לי שני ילדים. גרושתי התחתנה לפני חודש שוב והיא רוצה לעבור עם הבעל החדש והילדים שלי לעיר בדרום כשאני גר בצפון וגם היא והילדים גרים כרגע בצפון. אני רואה את הילדים פעם בשבוע ובכל סופ"ש שני. המעבר שלה עם הילדים יקשה עליי מאוד לראות אותם המרחק הוא גדול מאוד. היא לא מוכנה להתחשב במצב שבו גם הילדים יראו אותי פחות. האם אני יכול להוציא נגדה צו מניעת מעבר דירה לאיזור שכ"כ מרוחק מאיזור המגורים שלי? האם היא מחוייבת להתחשב גם בי?

  השב
 • מנהל הפורום:גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

  עו"ד גיא הרשקוביץ,מנהל הפורום

  08:48, 6 במרץ 2016

  שלום רב
  בעניין רגיש זה חשוב להיעזר בעו"ד בקיא בענייני משפחה.
  היות המשרד איני מעניק טיפול בתחום זה, נשמח להמליץ על עו"ד לענייני משפחה המטפלת בנושאים אלו.
  אתה מוזמן לצורך קשר עם משרדי, בדרכים המקובלות.

  תגובה
מנהל הפורום:גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

מנהל הפורום: גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

בוגר המכללה למינהל – מקים ושותף במשרד. המשרד עוסק בתחום הרחב של המשפט המסחרי לרבות בליווי ויעוץ רכי
למידע נוסף

053-9374036 חיוג
הודעה

כל נפגע אשר מרגיש שעולו כנגדו, בכל דרך בין שכן, רשות מקומית, מעסיק, בן משפחה וכיו"ב, בו הוא מרגיש כי הצד הפוגע מנסה לקבוע עובדות בשטח ולגרום נזק, יכול לפנות באופן מיידי "מעכשיו לעכשיו" לבית המשפט ולבקש את הסעד המתאים.

ישנם מקרים רבים ומגוונים בהם נעשית פניה לבית  המשפט כאשר הסעד הראשוני הינו סעד זמני כלומר, צו אשר נועד להקפיא את המצב אשר עלול להשתנות אם לא יינתן הצו, עד לדיון ענייני לגופו של עניין בטעות הצדדים, או צו עשה אשר מחייב את הצד הפוגע, לכאורה, לבצע ולפעול כפי שיורה לו ביהמ"ש; צו מניעה – השארת המצב הקיים כפי שהוא; צו עיכוב יציאה מן הארץ; סעד להגבלת שימוש בנכס; תפיסת מכסים וכינוס נכסים זמני.

ניתן לקבל צו זמני בכל מקרה אשר לפי הכללים המפורטים בחוק, לרבות: פיטורי עובד, מטרדים שונים –הן של אנשים פרטיים והן של חברות או גופים מוניציפאליים או שלטוניים. צווים בנושאי קניין רוחני, סכסוכי שכנים, מניעת פרסום, וכל עניין אחר אשר אם לא יבוקש בדחיפות, לא יוכל המצב לחזור לקדמות וכפי שהיה בעבר