צו מניעה כנגד מחלקה בעיריה - פורום צו מניעה

שאלה חדשה
 • יוסי

  נשלח ע"ייוסי 14:28, 2 ביוני 2016

  עיריית ראשון מתכוונת לקיים כנס בנושא חזקת הגיל הרך, בו יוצג צד אחד בלבד. במקביל, הם מקדמים את הכנס ואת העמדה המתנגדת לשינוי החזקה בעמוד הפייסבוק שלהם. אני חושב שזה שימוש בלתי הולם בכספי ציבור למטרה פוליטית. האם ניתן לפנות לבית משפט על מנת להוציא צו מניעה נגד העירייה? האם ניתן לפנות לבית משפט בירושלים לצורך זה?

  השב
 • מנהל הפורום:גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

  עוה"ד גיא הרשקוביץ מנהל הפורום,מנהל הפורום

  15:56, 2 ביוני 2016

  יוסי שלום,

  בשאלתך חסרים פרטים רבים בין היתר מי בדיוק בעירייה מפרסם זאת? האם זה בחסות העירייה או בפרסום ציבורי של העירייה, האם יש איזה גוף פוליטי שמקדם זאת בעירייה, פרטים אלו מהותיים ונדרשים בדחיפות, משכך מומלץ, כי תיצור קשר טלפוני למתן פרטים והמשך בדיקה במקום לנהל התכתבות ארוכה.

  תגובה
מנהל הפורום:גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

מנהל הפורום: גיא הרשקוביץ, משרד עורכי דין ומגשרים

בוגר המכללה למינהל – מקים ושותף במשרד. המשרד עוסק בתחום הרחב של המשפט המסחרי לרבות בליווי ויעוץ רכי
למידע נוסף

053-9374036 חיוג
הודעה

כל נפגע אשר מרגיש שעולו כנגדו, בכל דרך בין שכן, רשות מקומית, מעסיק, בן משפחה וכיו"ב, בו הוא מרגיש כי הצד הפוגע מנסה לקבוע עובדות בשטח ולגרום נזק, יכול לפנות באופן מיידי "מעכשיו לעכשיו" לבית המשפט ולבקש את הסעד המתאים.

ישנם מקרים רבים ומגוונים בהם נעשית פניה לבית  המשפט כאשר הסעד הראשוני הינו סעד זמני כלומר, צו אשר נועד להקפיא את המצב אשר עלול להשתנות אם לא יינתן הצו, עד לדיון ענייני לגופו של עניין בטעות הצדדים, או צו עשה אשר מחייב את הצד הפוגע, לכאורה, לבצע ולפעול כפי שיורה לו ביהמ"ש; צו מניעה – השארת המצב הקיים כפי שהוא; צו עיכוב יציאה מן הארץ; סעד להגבלת שימוש בנכס; תפיסת מכסים וכינוס נכסים זמני.

ניתן לקבל צו זמני בכל מקרה אשר לפי הכללים המפורטים בחוק, לרבות: פיטורי עובד, מטרדים שונים –הן של אנשים פרטיים והן של חברות או גופים מוניציפאליים או שלטוניים. צווים בנושאי קניין רוחני, סכסוכי שכנים, מניעת פרסום, וכל עניין אחר אשר אם לא יבוקש בדחיפות, לא יוכל המצב לחזור לקדמות וכפי שהיה בעבר