נוסח התשובה - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • אלמוני

  נשלח ע"יאלמוני 15:57, 3 ביוני 2015

  נוסח תשובה לגבי אותם העובדות יכול להשפיע על תקינות וקבילות התשובה: לפיכך רציתי לוודא לגבי תשובה שנמסרה לקרן פנסיה: במענה לשאלה של הקרן האם הוגשה תביעה לביטוח לאומי ובגין מה הוגשה הושב כי הוגשה לביטוח לאומי תביעה לנכות כללית ובה צויינו הליקויים X+Y+Z אלא שעולה בי ספק לגבי תקינות התשובה בהיבט של חובת הגילוי וברצוני לדעת האם יש לתקן את התשובה ולהחליפה בתשובה שנוסחה כדלקמן: בגין הליקויים X+Y+Z הוגשה תביעת נכות כללית לביטוח לאומי. במילים אחרות אני שואל אם שני הנוסחים שלעיל משמעותם זהה והם תקינים באותה מידה מההיבט של חובת הגילוי ואי הסתרה. תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  16:07, 3 ביוני 2015

  מסכים איתך כי לנוסח התשובה בגילוי הנדרש כלפי הקרן השפעה ומשמעות וכי יש לגלות את הדברים בצורה מלאה ומדויקת. יחד עם זאת הפורום לא נועד לתת יעוץ משפטי במקרים ספיציפים מסוג זה וכדאי לקבל ייעוץ פרטני.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.