תובעת את האפוטרופא שמונתה מטעם הלשכה, האם ביהמ"ש חייב לקבל את עמדתה? - פורום אפוטרופסות

שאלה חדשה
 • נילי

  נשלח ע"ינילי 15:56, 17 בספטמבר 2014

  שלום,אימי חסויה ונאלצתי לתבוע אותה.[פס"ד הצהרתי]האפוטרופוס הכללי העביר את העניין להכרעת ביהמ"ש,וכאמור האפוטרופא לדין מונתה מטעם הלשכה לסיוע.השופט ביקש את תגובתה לתביעתי.והיא כתבה שקרים מחרידים עליי..כדי למנוע את זכייתי.אני כל השנים עבדתי מימנתי וכעת מטפלת באימי החסויה.ולהכל יש הוכחות.רציתי לדעת האם השופט חייב לקבל את עמדתה.?ואז אסתבך בעירעור למחוזי??כאמור אימי לא מתקשרת ,וכולם מנצלים זאת לרעתה.תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

  נורית פיש ,מנהל הפורום

  07:32, 23 בספטמבר 2014

  נילי שלום
  לצערי אין מספיק פרטים בעיקר האם את בת יחידה? האם יש מחלוקות או סכסוכים עם אחייך. כיון שבדרך כלל ממנים בן משפחה. במקרה שלך אם הסיבה למינוי אפוטרופוס חיצוני הוא ניגוד עניינים בינך לבין אימך שהצדיק הגשת תביעה (כי אימך אינה מתקשרת) הרי שממש ממש לא ברור ומובן מאליו שיקבלו את עמדת האפוטרופא לדין שמונתה לה. השאלה מנין שאבה אותה אפוטרופא את הפרטים השקריים בהעדר תקשורת עם אימך!!?? יש מישהו שיש לו אינטרס למסור לה פרטים אלה. מכל מקום את יכולה וצריכה להמציא הוכחות יאין כל סיבה שבית המשפט לא יאזין לך בקשב רב!!
  נורית פיש

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון נורית פיש

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון נורית פיש

בוגרת הפקולטה למשפטים (1975) באוניברסיטת ת"א ועו"ד מוסמכת משנת 1978. עו"ד פיש נוטריון, מגשרת מוסמכת
למידע נוסף

053-9374010 חיוג
הודעה

כללי האפוטרופסות נועדו למנוע מצבים בהם אנשים שאינם מסוגלים לנהל את ענייניהם ייוותרו ללא הגנה ולצורך כך נדרש למנות להם אפוטרופוס על ענייני גוף ו/או רכוש.
באמצעות פורום זה תוכלו לקבל מידע ומענה למגוון רחב של שאלות בעניינים הנוגעים לאפוטרופוסות, כגון "מהו תפקידו של האפוטרופוס?", "מי יכול להתמנות כאפוטרופוס?", "מי מוגדר כ"חסוי"?", זאת ועוד...
אין באמור בתשובות הניתנות בפורום ע"י עוה"ד כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי ו/או ייצוג משפטי ע"י עוה"ד, ואין לראות באמור בתשובות אלה יעוץ ו/או ייצוג משפטי מכל סוג.