לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
גלית הדר

תשלום בהורות משותפת עם שני ילדים

יש לי ילדה אנחנו רצים לעשות עוד אחד, אבל הבחור רוצה משמורת משותפת ומבחינת מזונות הוא אומר אני פתור, כול אחד יקנה את הדברים שהוא צריך שיהיה בבית שלו ,גנים בית ספר רואים הכול חיצי חצי הוא רוצה כבר בגיל חצי שנה לקחת את הילד השני אליו ,מבחינתי אין אחד פה אחד פה אז הבחור אומר אני אקח את שניים למשמורת משותפת כיום משלם לי 2300ליד אחד מה לעשות ? הסכום ישאר אותו סכום

item.Author מנהל הפורום עורך דין קרני שלו

היי גלית, קודם כל יש לכם ילד משותף ויש הסכם שאני מאמין שקיבל תוקף של פסק דין. עכשיו לעניין הילד השני, רצוי ונכון יהיה לערוך הסכם ולרשום כי ההסכם החדש הוא בנוסף וחלילה לא מבטל את ההסכם הקיים. לגבי גובה מזונות ולגבי הסדרי הראייה זו החלטה משותפת שלכם. אם מתאים לך סידור בו תהא משמורת משותפת על כל המשתמע מכך אז אין כל בעיה. גם לגבי הלינה בגיל מוקדם. לגבי מזונות, את צריכה לעשות חשיבה עם עצמך לגבי עניין המזונות. הוא מחוייב לשלם מזונות אולם בהסכם הורות אתם יכולים להתנות ולרשום כי עבור הילד השני, בגלל המשמורת המשותפת, לא יהיה צורך במזונות. בכל אופן, זהו עניינך בלבד ואת צריכה לדעת עם עצמך איך נכון ומתאים לך וכך לפעול. זכרי לעגן הכל בהסכם מפורט וזה שיהיה המשך ישיר להסכם הקיים בעניין הילד הקיים. בהצלחה, עו"ד קרני שלו

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום הסכמי הורות