לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אהרון חגי

אי הגעת טכנאי וסירוב חברה לשלם

שלום. בתאריך 01/09/16 עברתי לגור בקומה העליונה בביתי וגיליתי שאין לי רשת בשקע תקשורת. התקשרתי לנטוויזן ותיאמו לי טכנאי לשבוע אחרי. הגיע טכנאי של בזק ואמר שזה לא קשור אליו אלא צריך טכנאי של נטוויז'ן וחוץ מזה אמר שלמרות שאני אמור לקבל 40 מגה אני בפועל על 15 כי נטוויז'ן לא טרחו להגיד לבזק להעלות לי את המהירות כפי שסוכם חודשיים קודם. בתאריך 11/09 התקשרתי לנטוויזן לתאם טכנאי וקבעו לי ל 27/09 בטענה שבגלל שאני גר ברבבה וזה מעבר לקו הירוק הם לא מחויבים לחוק של 24 שעות הגעת טכנאי... ההגעה תואמה בין 10-12. אחרי 12 התקשרו להגיד לי שהטכנאי מאחר ויגיע בין 14-16. ושאלו אותי אם אני מקבל את האיחור. עניתי שאיני מקבל כזה איחור ושאם הטכנאי בכל זאת יאחר הם ישלמו קנס לפי החוק. הטכנאי לא הגיע . כשהתקשרתי לברר למה הוא לא הגיע, עמו לי שלא קיבלתי את האיחור ולכן הוא לא בא. אמרתי להם שלא לקבל איחור זה לא " ויתור" על הגעת הטכנאי ומה גם שאמרתי מפורשות דאם הוא מאחר הם ישלמו קנס . הם לא מוכנים לוותר ורוצים לשלוח טכנאי ב 06/11. כחמישה שבועות המתנה !!!! .בינתיים קבעתי עם חברה אחרת אך אשמח לשמוע על איזה סכום מומלץ לי לתבוע אותם בתביעות קטנות בהנתן העובדה שלא היה לי קו טלפון או אינטרנט חודש שלם ואני סטודנט שחייב אינטרנט ואשתי לא יכולה להתקשר לילדים מהעבודה ושילמנו על בייביסיטר עם עקב כך... והם תכננו להשאיר אותי במצב זה כחודשיים ושבוע עד השישי לנובמבר... תודה

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תביעות קטנות