לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
שלו

ביטול כרטיט טיסה תוך פחות מ14 יום מעת הזמנת הכרטיס

שלום. לפני פחות מ14 יום, ב2 לפברואר, קניתי 2 כרטיסי טיסה מתל אביב לתאילנד. ההזמנה הייתה דרך האתר של חברת התעופה (אתיופיה אירליינס) והתשלום בטלפון באנגלית(למרות שלחברה יש מוקד בעברית בארץ). לא שמתי לב (היה רשום בצד בהזמנה באינטרנט) וקניתי כרטיס ללא החזר בספי בעקבות ביטול. לאחר 4 ימים שלחתי לחברה במייל שאני רוצה לבטל את הכרטיס ולקבל את כספי בחזרה, וכך נמשכו כמה ימים שהם עונים לי בשלילה במייל (באנגלית, " your ticket does not allow refund"). א. האם ישלי אפשרות לקבל את כספי בחזרה למרות שהם כתבו במפורש בעת הקנייה שהכרטיס הוא ללא החזר כספי בעת ביטול, ובכל זאת רכשתי כרטיס זה? ב. במידה וכן,האם בכדי לתבוע אותם על אי הסכמה לתשלום בעקבות ביטול כרטיס( פחות מ14 יום לאחר ההזמנה) אני צריך ממש שהם יבטלו לי את הכרטיס בפועל? כלומר ישלי עדות במייל על כך שהם אמרו שלא מגיע לי החזר כספי , האם אני צריך עכשיו לשלוח להם שוב בקשה שיבטלו את הכרטיס ללא קשר לדמי ההחזר?(i want to cancel my ticket's order and receive a "refund!) + (" I want to cancel my tickets order, and you will give me my refund.) החברה לדעתי לא ביטלה לי עדיין את הכרטיס.. ג. האם העובדה שההתכתבות הייתה באנגלית מפריעה להליך המשפטי? ד. איך אני אמור לבדוק אם לחברה אתיופיאן אירליינס יש "נציגות" בארץ? תודה רבה!!

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תביעות קטנות