לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
ברוך

גביית חוב מנהל מקרעי ישראל מלפני 10 שנים שלא נשלחו הודעות

קניתי דירה ב 2003 באמצעות כונס נכסים עורכי דין ובאישור משפטי כדת וכדין הדירה היתה בניהול עמידר משום מה אף אחד לא עדכן את מנהל מקרקעי ישראל על העברת דירה ומשום כך נשארה במנהל על שם הבעלים הקודמים וצבר על שמם חוב מ2003 ועד היום , בזמן שהדירה כבר מזמן לא על שמם החוב צבר ריבית והוצאות של הוצאה לפועל בסך של כ 5000 ש"ח לאנשים שהדירה כלל לא שייכת להם ואני כמובן לא ידעתי על כך דבר, ולא קיבלנו על כל כל מכתבים והודעות כדי להעביר את הדירה על שמי עו"ד של המנהל רוצים שנשלם אם החובות הנ"ל אני אמרתי שמוכן לשלם אך ללא ריבית והוצאות משפטיות שנבעו משגיאה של חוסר העברת בעלות שלא קשורה אלי מה עוד שעובד מנהל לשעבר מסר לי שחוב יותר 7 שנים אחרונה אסור להם לגבות ממני שלמתי מקדמה של 2000 ש"ח של רוב סכום קרן החוב , והגשתי בקשה לוועדה דרך העו"ד של המנהל כאמור אך כבר שנתיים לדבריהם עדיין הוועדה לא דנה בעניני העו"ד טוענים שאינם יכולים לשלוט בסחבת של וועדות המנהל ואין להם מה לעשות בעניין מה אני יכול לעשות??

שגית

נגשנו למכרז במנהל מקרקעי ישראל (צמודי קרקע ) וכשבררנו אמרו לנו שלרוב תוך שבועיים שלושה יש תוצאות מאז שנסגרה ההרשמה למכרז עברו כבר שלושה וחצי חודשים!! ותשובות אין כל הניסיונות שלנו לקבל תשובות לגבי העיכוב הארוך נתקלות בקיר , אין עם מי לדבר והתשובות הן תמיד שלא ידוע מה סיבת העיכוב ולא ידוע מתי יהיו תשובות בינתיים ה כל המכרזים שהתפרסמו אחרינו כבר יש תוצאות ואנחנו ממש תקועים מה ניתן לעשות במצב כזה? השיק הבנקאי שלנו תקוע במינהל ואנחנו במילכוד

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום מנהל מקרקעי ישראל