האם לתבוע את חברת ביטוח הסלולר? - פורום אנטנות סלולריות

שאלה חדשה
 • אורנית

  נשלח ע"יאורנית 21:39, 16 במרץ 2014

  היי, רכשתי טלפון סלולרי דרך האינטרנט (חברה ידועה) וביטוח תיקונים בנפרד. לאחר 4 חודשים בלבד, הטלפון לא נדלק יותר. לא ידעתי על זכויותיי במסגרת אחריות יצרן ושלחתי לתיקון במעבדה דרך הביטוח. שם פתחו את הטלפון, אך לא תיקנו אותו (בטענה שהמס' הסידורי הפנימי שאמור להוכיח שהטלפון אכן שלי נעלם, דבר שלטענתם קורה כשהטלפון סופג זעזועים) והיפנו אותי חסרה לחברה ממנה רכשתי. כמובן שזו טענה שמכיוון שהנייד נפתח במעבדה אחרת שלא שלהם, אחריות היצרן לא תקפה (וגם שממילא לא הייתה תקפה כי אין את המס' בסידורי). השאלה שלי: האם לתבוע את חברת הביטוח? על כך שפתחה את המכשיר ולא שאלה אותי לפני כן כמה זמן הוא ברשותי, אם רק היו בודקים כמה זמן המכשיר אצלי ומפנים אותי מלכתחילה לספק, ייתכן והיה לי מכשיר שפועל. יש לציין כי הספק מפרסם בעמוד הראשי שלו את שירות התיקונים ולכן פניתי אליהם לפני כן (וחלילה לא בכוונה כפי שהספק טוען). האם יש מקום לתבוע גם את הספק?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

  עו"ד נבו למפל,מנהל הפורום

  10:43, 30 במרץ 2014

  שלום רב
  ככלל קיימת אחריות גם ללקוח לדעת בדבר אחריות התקפה אליו, כדוגמת היצרן או החברה.
  המלצתי הינה כי תפני במכתב בדואר רשום אל הצדדים הרלוונטים שציינת ופרטי את נסיבות המקרה במטרה להגיע לעמק השווה.
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד נבו למפל

מנהל הפורום: עו"ד נבו למפל

מייסד ושותף במשרד עורכי הדין למפל, ניסקי ושות' המתמחה בתחום התקשרות ודיני הסלולר. עו"ד למפל הינו בעל
למידע נוסף

077-9971233 חיוג
הודעה


אנטנות סלולריות רבות מוצבות מעל ראשיהם של דיירי בניינים ובקרבת אזורי מגורים.

רבים המקרים בהם דיירי בניין או דיירים בביתם סמוכים מגלים במקרה כי קיימות אנטנות סלולריות מעל ראשם ובקרבתם. אנטנות סלולריות פוגעות משמעותית בשגרת חיי תושבים הגרים בסמיכות אליהן ומורידה את ערך נכסם.

לדיירים הגרים בסמיכות להימצאותן של אנטנות סלולריות זכויות רבות המאפשרות את הסרתן של האנטנות או לחלופין מתן פיצוי כספי בגינן.