התנגדות לרילוקיישן - פורום זכויות הגבר

שאלה חדשה
 • סער

  נשלח ע"יסער 11:41, 4 בנובמבר 2014

  גרוש 3 שנים יש לי שני ילדים בגיל 14 ו-11.5 גרושתי ביקשה לעשות רילוקיישן מהעבודה לאנגליה מה שאומר שהילדים שלי יסעו איתה כרגע מדברים על שנתיים וממה שאני יודע זה תמיד יוצא יותר שנים האם להתנגדותי לנסיעה יש משקל והשפעה?

  השב
 • מנהל הפורום:עורכת דין רונית אלאג'ם-זיסמן

  עו"ד רונית א. זיסמן,מנהל הפורום

  10:59, 6 בנובמבר 2014

  שלום סער, הנסיבות שאתה מתאר הן למעשה התנגשות אינטרסים, שלכל אחד מהם משקל. היינו, זכותה של הגרושה לממש את עצמה, לקדם קריירה מקצועית וכיו"ב ומאידך, זכותך כהורה ורצונך שילדיך יהיו קרובים אליך ושהקשר שלך איתם ימשיך כפי שהיה עד היום. התנגדות מצידך לביצוע הלכה למעשה של המעבר לאנגליה, תביא את המקרה בפניו של בית המשפט, אשר ישקול את טובת הקטינים, זכויות ההורים, זכותה, כאמור, של הגרושה ובסופו של יום יכריע וייקבע את התנאים לביצוע המעבר, לרבות דרכי שמירת הקשר בינך לבין הקטינים וכיו"ב. אתה גם יכול להגיע להסכמות, שיש לאשרן בבית המשפט, על מנת שתקבלנה תוקף של פסק דין, בר אכיפה, במקרה הצורך. על מנת שתוכל לבחון מה הדרך הטובה עבורך, רצוי לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מלא.

  תגובה

הפורום שואף לתת מענה ולפתח שיח בין גברים בסוגיות משפטיות הקשורות לדיני משפחה וזוגיות, זכויות הוריות, הורות משותפת, זוגיות שנייה, זוגות חד מיניים, הסכמי ממון והסכמי זוגיות, אלימות במשפחה כלפי גברים, הטרדות ופגיעות מיניות ועוד