לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
רובי עמיר

בקשה לעזרה

שלום.אני מכור שנים הייתי נקי תקופה.ולפתע עברתי טראומה קשה בני בן 16 עבר תאונת דרכים קשה יומיים אחרי אבא שלי ביקש שרק אני יילך איתו למיון ולפתע גילו לי שאבי חולה בסרטן ונשאר לא שלושהחודשים.זה הלם רציני טיפלתי באבי ובבני 24 שעות עד שאבי גסס לי ביידיים זה היה קשה שלא ניתן לתאר במילים הוא ניפטר לי בידיים ובני עובר ניתוחים הלחץ היה עצום וברחתי לסמים חזרה זה מגעיל אותי ומרסק אותי ואת משפחתי הקטנה בנוסף רכב פגע בי ושבר לי את עמוד השידרה כול זה ב 8 חודשים.אני חייב עזרה כי אן לי כוחות ליחיות יותר

מנהל הפורום

רובי שלום, לצערי לא ראיתי את הודעתך כשהייתי בחופשה. אם עדיין שאלתך בתוקף תוכל לידע אותי בהודעה אישית ואתייחס...שנה שתהיה טובה מקדמותה, ושוב סליחה על התשובה המאוחרת.

עמיר פירני

רובי שלום, אכן מיד עם קריאת דבריך נשמע שאתה עובר תקופה קשה מאוד, ונשמע שאתה זקוק לעזרה מקצועית מידית. אני ממליץ לך לפנות לקבלת עזרה במערכת השרות הציבורית, או בפניה לאיש מקצוע פרטי. חשוב שתדע שיש מקום להקל על סבלך, וחבל שהמקרים הקשים שהתרחשו במשפחתך ימשיכו ויחוו על ידך ללא עזרה מידית. העזר במשפחתך, ידידך, וכל אחד ממקורביך בכדי לפנות ולבקש עזרה מידית. בברכה עמיר

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום ייעוץ לגמילה מהתמכרות לסמים ואלכוהול