בקשה לעזרה - פורום ייעוץ לגמילה מהתמכרות לסמים ואלכוהול

שאלה חדשה
 • רובי עמיר

  נשלח ע"ירובי עמיר 00:20, 22 באוגוסט 2013

  שלום.אני מכור שנים הייתי נקי תקופה.ולפתע עברתי טראומה קשה בני בן 16 עבר תאונת דרכים קשה יומיים אחרי אבא שלי ביקש שרק אני יילך איתו למיון ולפתע גילו לי שאבי חולה בסרטן ונשאר לא שלושהחודשים.זה הלם רציני טיפלתי באבי ובבני 24 שעות עד שאבי גסס לי ביידיים זה היה קשה שלא ניתן לתאר במילים הוא ניפטר לי בידיים ובני עובר ניתוחים הלחץ היה עצום וברחתי לסמים חזרה זה מגעיל אותי ומרסק אותי ואת משפחתי הקטנה בנוסף רכב פגע בי ושבר לי את עמוד השידרה כול זה ב 8 חודשים.אני חייב עזרה כי אן לי כוחות ליחיות יותר

  השב
 • 07:03, 22 באוגוסט 2013

  רובי שלום, אכן מיד עם קריאת דבריך נשמע שאתה עובר תקופה קשה מאוד, ונשמע שאתה זקוק לעזרה מקצועית מידית. אני ממליץ לך לפנות לקבלת עזרה במערכת השרות הציבורית, או בפניה לאיש מקצוע פרטי. חשוב שתדע שיש מקום להקל על סבלך, וחבל שהמקרים הקשים שהתרחשו במשפחתך ימשיכו ויחוו על ידך ללא עזרה מידית.
  העזר במשפחתך, ידידך, וכל אחד ממקורביך בכדי לפנות ולבקש עזרה מידית. בברכה עמיר

  תגובה
 • 15:08, 6 בספטמבר 2013

  רובי שלום, לצערי לא ראיתי את הודעתך כשהייתי בחופשה. אם עדיין שאלתך בתוקף תוכל לידע אותי בהודעה אישית ואתייחס...שנה שתהיה טובה מקדמותה, ושוב סליחה על התשובה המאוחרת.

  תגובה
הפורום מיועד למכורים לשעבר, מכורים בהווה ומשפחותיהם. דיון בפורום יכול לכוון ולסייע לעו"ד לתעבורה, נזיקין, קציני מבחן , רופאי משפחה, יועצות ביה"ס, ולסנגוריה הציבורית על הכוונה ראשונה לטיפול, גמילה וייעוץ לצורך בניית תוכנית טיפול ושיקום של נפגעי התמכרויות והאלכוהול ולבני משפחותיהם. נדון בבניית תוכנית שיקום ומעקב לדרישות בית המשפט כולל בדיקות שתנים לניקיון מסמים בקליניקה פרטית, התייעצות בסוגי סמים פסיכו אקטיביים שונים, המלצה על מקומות גמילה, טיפול ושיקום על פי הכרות עם נפגע העברה וההתמכרות.