נגמל מסמים התחיל לקחת רטלין לריכוז - פורום ייעוץ לגמילה מהתמכרות לסמים ואלכוהול

שאלה חדשה
  • יעלה

נשלח ע"ייעלה 07:14, 10 במאי 2014

בעלי נגמל מסמים ממשככי כאבים עבר גמילה והוא נקי כבר שנה פלוס אתמול גיליתי שהוא התחיל לקחת רטליןמסוג novartis לקח כבר 2 כדורים בגלל העבודה הוא אומר שהוא צריך להתרכז קודם כל מאוד התעצבנתי שהוא לא שיתף אותי לפני והסברתי לו בגלל העבר שלו הוא יכול שוב להתמכר נכון אני צודקת ?

השב
  • 17:25, 24 במאי 2014

יעלה שלום, לקיחת ריטלין ללא אישור רופא יכולה ללא ספק להצביע על מציאת כדור זה כתחליף לסם. הריטלין מעורר מאוד ובהשפעותיו דומה לתגובות הנוצרות מהשפעת סמים ממריצים. יתרה מכך, הריטלין הינו כדור הדורש בדיקה רפואית של פעילות הלב טרם לקיחתו ויש סיכון בלקיחתו ללא בדיקה זו. אני ממליץ לכם לפנות לייעוץ למומחה. בברכה עמיר פירני

תגובה
הפורום מיועד למכורים לשעבר, מכורים בהווה ומשפחותיהם. דיון בפורום יכול לכוון ולסייע לעו"ד לתעבורה, נזיקין, קציני מבחן , רופאי משפחה, יועצות ביה"ס, ולסנגוריה הציבורית על הכוונה ראשונה לטיפול, גמילה וייעוץ לצורך בניית תוכנית טיפול ושיקום של נפגעי התמכרויות והאלכוהול ולבני משפחותיהם. נדון בבניית תוכנית שיקום ומעקב לדרישות בית המשפט כולל בדיקות שתנים לניקיון מסמים בקליניקה פרטית, התייעצות בסוגי סמים פסיכו אקטיביים שונים, המלצה על מקומות גמילה, טיפול ושיקום על פי הכרות עם נפגע העברה וההתמכרות.