בירור על אחוזים רפואיים שנקבעים בועדת מלל - פורום אחוזי נכות

שאלה חדשה
 • בני

  נשלח ע"יבני 12:34, 30 באוגוסט 2013

  שלום לך איך אפשר לדעת את האחוזים הרפואים כ על הליקוים שמלל נותן יש ספר מנסה במחשב להוריד לא מצליח כמה זה אחוזיםן על בקע דסק קשה חוליה 1 5 ופריצות דסקט וקרעיים ביון חוליות 4 5 מה האחוזים שמקבליים על הניוונים שחלו כתוצאה מהחים או ממה שתואר לנל שום רופ מנהלי מחלו'קות אומרים אסורלנתח לך למרפאת כאב תודה לך איך נעשים החישוהביעים של הנכויות

  השב
 • 12:38, 8 בספטמבר 2013

  בני שלום
  אחוזי הנכות מוענקים לא רק לפי הממצאים בבדיקות הדמיה, אלא גם לפי הממצאים בבדיקה קלינית שמבצע הרופא במרפאה בעת שהינו בודק אותך. לפיכך, לא ניתן לדעת על סמך התיאור שבשאלתך כמה אחוזי נכות מגיעים לך. על מנת לדעת כמה אחוזי נכות עשויים להיקבע לך, מומלץ כי תיבדק אצל אורטופד אשר מנוסה ביישומן של תקנות הביטוח הלאומי העוסקות בקביעת דרגת נכות.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שלמה הרדי

מנהל הפורום: עו"ד שלמה הרדי

בעל ותק של למעלה מ-22 שנים כעורך דין. בעל נסיון רב ביצוג לקוחות בבתי המשפט, בוועדות שונות בכול תחומי
למידע נוסף

072-3249985 חיוג
הודעה

המונח "אחוזי נכות" רלוונטי בהקשרים רבים, החל בקביעות של ועדות רפואיות בביטוח הלאומי, המשך בקביעות נכות מכח תאונות דרכים, תאונות עבודה ותביעות נזיקיות אחרות למיניהן, בתביעות בגין אובדן כושר עבודה, ביטוחי נכות מתאונה ובעוד הקשרים מגוונים.

הליך קביעת הנכות משתנה מהקשר להקשר, כמו גם הזכויות הנובעות מהנכות שנקבעת. ככל שנקבעים אחוזי נכות גבוהים יותר כך קיים סיכוי שינבעו מקביעת הנכות יותר זכויות. לכן, קיימת חשיבות רבה לפנות להליכי קביעת הנכות, היכן שזה לא יהיה, באופן המסודר והמקצועי ביותר.

אחוזי נכות - מתי מקבלים ואיך מחשבים?