סתירה בשמות המשפחה של ההורים ז"ל יוצאי הונגריה ושלי ושל ילדיי - פורום דרכון הונגרי

שאלה חדשה
  • בני

נשלח ע"יבני 19:39, 16 במאי 2014

שלום רב. בעיון בתיק שנמסר לי על ידי עורך הדין שלי להגשת לשגרירות הונגריה גיליתי שיש סתירה בשמות המשפחה של ההורים שלי ז"ל יוצאי הונגריה ושלי וילדי כאן בארץ. אצל הורי רשום FLEISHER ואצלי וילדים רשום PLAISHER. דברתי עם העורך הדין שלי והוא אמר להוציא אישור מאקדמיה ללשון הישראלית שמדובר בעצם באותו שם משפחה, לצרף אותו לתיק ושאין צורך בתרגום המסמך ואישור נוטוריוני שלו.. האם המסמך כזה תקף והאם יתכן שאפשר להגיש מסמך לשגררות ללא ישור נוטוריוני? תודה מראש .גבי.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד שושה שונר

שושה שונר עינת, עו"ד ,מנהל הפורום

11:37, 1 ביוני 2014

אינני חושבת שאתה כלל זקוק לאישור כזה. אופן מילוי הטפסים תלוי באיזה מסלול אתה מגיש את הבקשה. אם תכתוב לי זאיזה מסלול אתה מגיש, אוכל לפרט יותר. בכל אופן הדבר ניתן פתרון בכל מקרה לדעתי במגוון דרכים ללא האישור המוזכר.
    בהצלחה!

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שושה שונר

מנהל הפורום: עו"ד שושה שונר

עו"ד ומגשרת שושה שונר עורכת דין מוסמכת משנת 2005. בעלת תואר ראשון במשפטים ( LLB) מהמכללה האקדמית למש
למידע נוסף

053-9374951 חיוג
הודעה

פורום זה מיועד ליוצאי הונגריה וצאצאי יוצאי הונגריה ו"הונגריה הגדולה" ומטרתו להקנות מידע כללי בנושא קבלת אזרחות הונגרית ודרכון הונגרי אירופאי.
כיום ניתן להגיש בקשות לקבלת אזרחות הונגרית בשני מסלולים: מסלול על פי הורשה ומסלול ההתאזרחות.
חוקי האזרחות ההונגרים סבוכים והתקנות בדבר אופן ההגשה בשני המסלולים משתנים לעיתים תכופות ויש להתעדכן בהם לקראת הגשת הבקשה.
בכל מקרה ספציפי מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום, מאחר ולאחר הגשת בקשה בצורה לא נכונה קשה הרבה יותר לסיים את ההליך בהצלחה.