מיסוי חנות - פורום מיסוי מקרקעין

שאלה חדשה
 • משה

  נשלח ע"ימשה 14:48, 24 בספטמבר 2013

  שלום לפורום. ברשותכם מספר שאלות בנוגע למיסוי בשכירות של חנות 1. מה הוא אחוז המס המשולם על שכירות שמתקבלת מחנות ? 2. אם לבעל הנכס יש הכנסה אחרת של כ-4000 שח האם יש לזה השפעה על גובה המס ? 3. האם גיל מעל 67 משפיע על גובה המס ? 4. האם גם ביטוח לאומי רוצה חלק מסויים מזה ? אם כן מה האחוז ? בתודה מראש

  השב
 • 19:48, 29 בספטמבר 2013

  משה שלום. שאלותיך רלבנטיות לתחום מס הכנסה , על כן אמליץ לך להפנותן לרו"ח או לעו"ד שעוסק במס הכנסה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ואדים בליאכר

מנהל הפורום: עו"ד ואדים בליאכר

בוגר תואר ראשון בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת חיפה. שותף ומייסד משרד עורכי דין בליאכר את מלול. בעל
למידע נוסף

077-9977443 חיוג
הודעה

פורום מיסוי מקרקעין יעסוק בשאלות הקשורות במיסים העשויים לחול על עסקאות מכר / רכישת מקרקעין והדרך הנכונה והלגיטימית לתכנון עסקה באופן שתניב למוכר/קונה את המקסימום מתמורת העסקה תוך חשיפה מינימלית למס.
כידוע , בעסקאות מכר מקרקעין מעורבת תמיד שאלת המיסים החלים על העסקה ומכאן נגזרת החשיבות הרבה בתכנון אופן ביצוע העסקה, וכל זאת לפני כריתת חוזה.
יובהר כי התשובות בפורום אינן באות במקום היוועצות עם עו"ד מומחה בתחום, בייחוד שעסקינן בנושא כה מורכב, כשלפרטים הקטנים מיוחסת חשיבות רבה מאוד לצורך מתן תשובה מושכלת. הדבר מקבל משנה תוקף לאור השינויים התכופים בחקיקת המסים, ולאור הרפורמה במיסוי מקרקעין משנת 2014.  
האמור בתשובות בפורום זה הננו כללי ואין להסתמך עליו לצורך ביצוע עסקה כל שהיא ועל השואל לפנות לעו"ד מומחה בנושא, אשר יבחן את השאלה ויעניק חו"ד מקיפה.