כסף שנלקח מהחשבון, ריבית שהובטחה ולא ניתנה - פורום תביעות בנקים

 • tal

  נשלח ע"יtal 20:18, 16 בדצמבר 2014

  לפני כשנה בזמן שהפקדתי סכום מסווים בחשבון, נלקח מהחשבון שלי בטעות 3500 ש"ח. לאחר בירור מול הבנק זיכו אותי בסכום והציעו לי פיצוי של פיקדון שנתי בריבית 1% (בשיחת טלפון מהסניף). הסכמתי לפיצוי והפקדתי 70,000 שח. כעבור שנה גיליתי שהפיקדון היה על ריבית של 0.01% ולא 1% כפי שהובטח. הסברתי לסניף שלא הגיוני שאפקיד סכום כל כך גדול לשנה בריבית כה נמוכה. יש לציין ששחררתי לחשבון פק"מ עם תחנה חודשית בסכום של כ-50,000 וריבית של 0.05%, על מנת להפקיד את הכסף בפיקדון 1%. בבנק הציעו לי פיצוי בצורת gift-card בשווי 200 ש"ח. האם לקבל את הפיצוי? האם יש עילה לתביעה?

 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

  11:03, 17 בדצמבר 2014

  טל שלום,
  יש לבדוק האם הבטחת הבנק ליתן 1% נתמכת במסמך בכתב או שמדובר בהבטחה בע"פ.
  ככל ומדובר בהבטחה בע"פ שכנראה לא הובנה כראוי, אזי ניתן יהיה להסתפק בפיצוי שהוצע ואח"כ ניתן לעבור לבנק אחר שנותן תנאים טובים יותר.
  בהצלחה,
  עו"ד ונוטריון גולן גדליה, מנהל הפורום
  טל': 03-9440550

מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.