חריגה מנהלי עובד בנק. - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
  • שרית

נשלח ע"ישרית 10:50, 11 בספטמבר 2016

הפרוד שלי שעובד בבנק פועלים פשוט החליט בלי לעדכן אותי מראש שהוא חוסם אותי מהחשבון המשותף ומהחשבון של הילדים- סתם כי הוא יכול כי הוא עובד בבנק לפי הנהלים אסור לו כלל לעשות פעולות פרטיות בחשבון שלנו בעצמו וגם אם ביקש מעובד אחר- על העובד האחר היה לקבל ממני חתימה והסכמה אף אחד לא פנה אליי מהבנק כשהתקשרתי אליו,ביקשתי ממנו שיעביר אותי למנהלת שלו והוא בתגובה אמר לי שאתקשר כוכבית...כמו כל לקוח אחר לאחר שלא הצלחתי להתקשר נסעתי לסניף עצמו ברעננה -נכנסתי למנהלת סניף ולסגנית שלו והם קראו לו והבהירו לו שמה שעשה לא תקין ואמרו לי שהם מתנצלים על העוגמת נפש והסבירו ליובל בנוכחותי שהוא לא עושה יותר שום דבר בלי חתימה שלי ובלי לעדכן אותם שאלו אותי האם אני מעוניינת שישחררו לי את החסימה או שפשוט אצא מהחשבון בגלל הפחד שיעשה שוב דבר כזה ביקשתי לצאת מהחשבון. השאלה שלי האם יש לי כאן עילה לתבוע את הבנק שעובד שלהם עשה שימוש בכוח שיש לו ? כמו שאעבוד בחברה סלולרית ואוציא פירוט שיחות של בעלי

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

עו"ד ונוטריון גולן גדליה,מנהל הפורום

12:10, 21 בספטמבר 2016

שרית שלום,
    בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, מדובר כאן בפגיעה בפרטיותך המזכה אותך בהגשת תביעה כנגד הבנק והפרוד, ע"ס שלך עד 50,000 ש"ח ללא הוכחת נזק.
    אשמח לעזור,
    עו"ד ונוטריון גולן גדליה, מנהל הפורום
    טל':03-9440550

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.