חישוב ריבית לא הוגן ללקוח - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
 • לקוחה מאוכזבת

  נשלח ע"ילקוחה מאוכזבת 11:50, 27 בספטמבר 2016

  שלום, קניתי כרטיס טיסה בחברת נסיעות. מדיניות המשרד היא שבמידה ורוצים לשלם בכרטיס אשראי יש לשלם עמלת סליקה עם תוספת של 1.5% ובנוסף אם רוצים לפרוס את הסכום לתשלומים יש להוסיף לכל חיוב 0.5%. הסכמתי וביקשתי לפרוס ל-10 תשלומים. כשחזרתי הביתה עשיתי את החישוב בעצמי וגיליתי שהם בעצם גבו ממני 200 ש"ח יותר. ביקשתי לקבל מהם את החישוב שעשו והתברר שמה שהם עשו זה הם לקחו את הסכום המלא (כולל עמלת הסליקה) הכפילו אותו ב-0.5%, את הסכום שיצא הכפילו ב-9 (9 תשלומים) והוסיפו את מה שיצא לסכום (שכולל את החיוב של עמלת הסליקה). לטענתם זה החישוב של המשרד. האם החישוב שלהם הוא חוקי? האם יש חוק/פסק דין שמראה שמה שעשו הוא פשוט גניבה מהלקוח? האם הוספת ה-0.5% לא אמורה להיות לכל חיוב חודשי? תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

  עו"ד ונוטריון גולן גדליה,מנהל הפורום

  14:08, 6 באוקטובר 2016

  שלום רב, ניתן לפנות לחברת האשראי שהנפיקה את כרטיס האשראי שלך ולבדוק הריביות. במידה ומסיבה כלשהי החיוב לא תואם ניתן לבקש בכתב לבטל העסקה עם משרד הנסיעות. בהצלחה, עו"ד ונוטריון גולן גדליה, מנהל הפורום בטל': 03-9440550

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.