הוגשה נגדי תביעה לפירוק שיתוף - פורום סכסוכים במשפחה

שאלה חדשה
 • ת

  נשלח ע"ית 00:24, 29 בספטמבר 2014

  שאלתי אותך שאלה שכותרתה פירוק. והשבת. אבל הייתי מעוניין שתתיחס באופן פרטני למה ששאלתי כי זה חשוב. הוגשה כנגדי תביעה לפירוק שיתוף אני לא מעוניין למכור את חלקי לשותף אלא למכור את כל הנכס במכירה פומבית. לעוה"ד של השותף אינטרס שזה ימכר ללקוחו. האם כדאי לבקש מינוי כונס נכסים חיצוני ולא להסכים למינוי באי כח הצדדים שלנו ככונסי נכסים. כתבת שעוה"ד שלי שימונה גם ישמור על האינטרסים שלי. חשובה לי דעתך האם עדיף בכלל שלא ימונו באי כח הצדדים ככונסים כי כך אבטיח שעוה"ד של התובע לא ימונה ככונס נכסים ועדיף כונס נכסים חיצוני כדי שעוה"ד של התובע לא יכשיל קונים, רווח מקסימלי וכו'. מה דעתך האם עדיף לבקש מינוי כונס נכסים חיצוני וזה עדיף ממינוי באי הכח שלנו ככונסי נכסים. האם בדרך זה אהיה יותר בטוח שלא תהיה כל השפעה לעוה"ד של התובע על המכירה, הקונים וכו'. מה דעתך. מה היית מעדיף לעשות ככל שהיו נותנים לך לבחור בין מינוי כונס חיצוני למינוי באי כח הצדדים ככונסים.

  השב
 • 08:56, 29 בספטמבר 2014

  ככלל עוה"ד של הצד השני יוכל לחבל ולהפריע ככל שירצה בכך בכל מקרה ואף במידה וימונה כונס חיצוני

  לכן אני ממליץ ללקוחותיי למנות את באי כח הצדדים ככונסי נכסים כך יוכל עוה"ד שלך לפקח, לקדם ולדאוג לאינטרסים שלך מקרוב תוך בלימה של הצד השני ואף לפנות לביהמ"ש כבעל תפקיד במידה ומשהו לא התנהל כשורה כתוצאה מהתנהלותו של הצד שכנגד.
  בהצלחה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד יעקב שמשי

מנהל הפורום: עו"ד יעקב שמשי

בעל תואר במשפטים (LL.B) של האוניברסיטה העברית בירושלים, תואר ראשון בכלכלה של האוניברסיטה העברית ותוא
למידע נוסף

053-9374679 חיוג
הודעה
פורום זה ייתן מענה לשאלות הנוגעות לסכסוכים משפחתיים בין בני משפחה רחוקים וקרובים, סכסוכים בין בני זוג, מאבקי ירושה, אלימות במשפחה, עסקים משפחתיים, מחלוקות בין הורים לאחר הגירושין ועוד.