לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אבשלום שלוש

חניה בפריקה וטעינה דוח

קיבלתי דוח בדואר לשלם על חניה במקום שמיועד לפריקה טעינה באיירפורט סיטי ליד מקום עבודתי שנה לפני כן ממול למקום המדובר עצרתי באדום לבן ושחזרתי לרכב אחרי דקה אני רואה את הפקח שם לי דוח על חניה באדום לבן ושאלתי אותו פחות מדקה מאיפה באתה לכאן לא חשוב שילמתי אך אמר אתה רואה שם ממול היה לך לעצור וכך עשיתי כל פעם מאז יוצא דקה להביא כמה קרטונים של עוגות מהחנות שמזמינים בטלפון ובא לקחת כמות גדולה לעובדים והנה שבוע שעבר אני מקבל דוח על שעמדתי שם ואני בטוח באלף אחוז לא יותר משתי דקות ורואים בתמונה שהפקח צילם שהחלונות פתוחים והם טוענים שהפקח חיכה לי עשר דקות שכמובן טענה שיקרית מעל לכל ספק השאלה היא אם אני הולך עם זה לבית משפט מה הסיכוי שאני מזוכה בבית משפט כאן אחרי הכל אין להם כל ראיה שהוא חיכה לי כי אם היה להם היו מציגים וגם לא מצאתי דוח על שימשת הרכב באותו יום רק אחר יותר מחצי שנה אחרי זה הם נזכרו לשלוח לי דוח הביתה יום עבודה שלי הוא בשויי של 330 שח והקנס הוא כל 250 שח חבל לי פשוט גם להפסיד יום עבודה וגם לשלם את הקנס בסופו של דבר לכן אני שואל מה לעשות תודה רבה רבה אבשלום

איציק

תמרור אין עצירה ואו סימון אדום- לבן על שפת המדרכה ,שמו כן הוא האומר ומציין שלא עוצרים !! מי שאוכף במקום יש לו שיקול דעת האם להתחשב או לא במי שעוסק בפריקה וטעינה

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום קנסות תעבורה