• 30 בינואר 2017

חניה בפריקה וטעינה דוח

קיבלתי דוח בדואר לשלם על חניה במקום שמיועד לפריקה טעינה באיירפורט סיטי ליד מקום עבודתי שנה לפני כן ממול למקום המדובר עצרתי באדום לבן ושחזרתי לרכב אחרי דקה אני רואה את הפקח שם לי דוח על חניה באדום לבן ושאלתי אותו פחות מדקה מאיפה באתה לכאן לא חשוב שילמתי אך אמר אתה רואה שם ממול היה לך לעצור וכך עשיתי כל פעם מאז יוצא דקה להביא כמה קרטונים של עוגות מהחנות שמזמינים בטלפון ובא לקחת כמות גדולה לעובדים והנה שבוע שעבר אני מקבל דוח על שעמדתי שם ואני בטוח באלף אחוז לא יותר משתי דקות ורואים בתמונה שהפקח צילם שהחלונות פתוחים והם טוענים שהפקח חיכה לי עשר דקות שכמובן טענה שיקרית מעל לכל ספק השאלה היא אם אני הולך עם זה לבית משפט מה הסיכוי שאני מזוכה בבית משפט כאן אחרי הכל אין להם כל ראיה שהוא חיכה לי כי אם היה להם היו מציגים וגם לא מצאתי דוח על שימשת הרכב באותו יום רק אחר יותר מחצי שנה אחרי זה הם נזכרו לשלוח לי דוח הביתה יום עבודה שלי הוא בשויי של 330 שח והקנס הוא כל 250 שח חבל לי פשוט גם להפסיד יום עבודה וגם לשלם את הקנס בסופו של דבר לכן אני שואל מה לעשות תודה רבה רבה אבשלום

30 בינואר 2017
  • 17 בפברואר 2017

חניה בפריקה וטעינה דוח

תמרור אין עצירה ואו סימון אדום- לבן על שפת המדרכה ,שמו כן הוא האומר ומציין שלא עוצרים !!
    מי שאוכף במקום יש לו שיקול דעת האם להתחשב או לא במי שעוסק בפריקה וטעינה

17 בפברואר 2017
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?