תביעה קטנה נגד מוסד לימודי - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • לירון

נשלח ע"ילירון 12:17, 30 באוגוסט 2011

בקצרה- גם אני רכשתי 3 קורסים לפי סדר רץ במכללת איל מקיאג. הסיפור שלי מאוד דומה אבל קצת שונה.כבר יותר מחצי שנה מעכבים אותי במועד תחילת הקורס האחרון שלשמו נכסנתי לתהליך מלכתחילה. העיקוב פוגע בי הן מבחינה כלכלית, והן מבחינת עוגמת נפש מאחר ואני סטודנטית לאדריכלות שזהו תואר מאוד קשה אשר לא מאפשר לי לבצע את הקורס במהלך הסמסטר. נעניתי בתגובה מאוד מזלזלת, פוגעת ולא הולמת לא מכבדת לא אותי ולא אף מוסד שמגדיר עצמו כמקצועי. אני מעוניינת לפתוח בהליך משפטי מולם, והייתי רוצה לדעת א. מה ההליך אליו אני נכסנת ב. מה סיכויי ג. אם יש לקוחות נוספים שנפגעו- (כמוך 23) המעוניינים לאחד כוחות. אשמח לתשובה במייל האישי שלי. תודה לירון.

השב
  • 02:12, 11 ביוני 2013

היי מצער אותי לקרוא את התלונה שחוזרת על עצמה ואין לה סוף אני חווה דבר דומה שמסיבות רפואיות נאלצת לבטל ומה שמוצע לי זה החזר בתלושים אשמח שנתקשר במעיל למציאת פתרון או מכתב מרוכז

תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.