סופר פארם-מצלמות אבטחה - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • קארין

נשלח ע"יקארין 13:23, 29 בפברואר 2012

שלום אורנית. לפני כמה ימים נגנב לי הפלאפון בסופר פארם מהתיק, הזמן שעבר בין שיחת הטלפון האחרונה שעשיתי עד ששמתי לב שהוא איננו היה כ20 דקות-רבע שעה. בכל הסניף ישנם שלטים שהמקום מצולם במעגל סגור 24 שעות, כשביקשתי מהם לראות הקלטה של החצי השעה האחרונה, אמרו לי שהם מצטערים אבל אין להם באמת מצלמות ומה להראות לי, מעבר לזה שהשלטים גורמים ללקוחות להרגיש בטוחים יותר בזכות המצלמות, אין שום דרך לאתר פושע וזה כנראה לגיטימי שאנשים גונבים מתיקים חפצים אישיים. בכל מקרה, האם אני יכולה לתבוע אותם ? בגלל שאין מצלמות, אין לי הוכחות לתת למשטרה,, שתוכל לפעול כדי לתפוס את הגנב, וכל המקרה הזה פשוט יעבור כמקרה כלל לא חריג ומקובל. תודה רבה.

השב
  • 13:59, 6 במרץ 2012

קארין שלום,

שאלתך אינה מתאימה לפורום זה.

בברכה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הראל לפידות

מנהל הפורום: עו"ד הראל לפידות

בעל משק במושב כפר פינס, בוגר אוניברסיטת תל-אביב בפקולטה למשפטים ובפקולטה למינהל עסקים, בעליו של משרד
למידע נוסף

072-3254017 חיוג
הודעה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.