האם ניתן לקבל זיכוי? - פורום צרכנות

שאלה חדשה
 • אנה

  נשלח ע"יאנה 18:10, 10 בדצמבר 2012

  עו"ד פוליבודה שלום רב, שבוע שעבר רכשתי מתנה לחבר טוב השתתפות בסדנת בישול באחד מבתי הספר לבישול בארץ של מנה ייחודית שהכינו. הסדנה הייתה אמורה להיות מעשית ולהסתיים ב8 וחצי. בפועל הסדנה הייתה ברובה המוחלט תאורטית (אבל ניחא) וכן התארכה יתר על המידה בגלל התארגנת לא נכונה של המקום ובפועל הסתיימה ברבע ל11 בלילה!! אנחנו הלכנו ב-9 שזוהי השעה המאוחרת ביותר שיכולנו ללכת בה בגלל תחבורה ציבורית. יצאנו ללא פירור ביד למרות שכמובן אמורים להכין את האוכל ולאכול אותו (על זה בעיקר משלמים את הכסף). המנהלת שם מוכנה לפצות אותנו בהשתתפות בסדנה אחרת אך אין הדבר מעניין את חברי היות ועבר קורס מיקצועי, הסדנה הזו הייתה ייחודית כאמור ולכן רציתי שיהנה ממנה-מה שלא קרה. המנהלת לא מוכנה לזכות אותנו למרות ששילמנו כסף על תוצר שלא קיבלנו כלל היות והם לא עמדו בלוחות הזמנים (עיכוב של שעתיים וחצי הוא עצום!). למי אתם יכולים לייעץ לי לפנות על מנת לקבל זיכוי? תודה מראש, אנה.

  השב
 • 16:22, 11 בדצמבר 2012

  שלום רב,

  וואו איזה סיפור מקומם.
  מצד אחד ההצעה של המנהלת נשמעת הוגנת והיא מגלה בהצעתה זו אחריות על ההתנהלות הלקויה יחד עם זאת אני מבינה את טענתך והסיבות שבגינן הצעתה זו אינה רלבנטית.

  ממליצה לפנות בכתב לתאר את השתלשלות העניינים להדגיש את הסיבות לסירובך ולדרוש קבלת החזר כספי או פיצוי הולם אחר.

  אם לא יעזור ניתן לשקול הגשת תלונה במועצה הישראלית לצרכנות או הגשת תביעה קטנה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הראל לפידות

מנהל הפורום: עו"ד הראל לפידות

בעל משק במושב כפר פינס, בוגר אוניברסיטת תל-אביב בפקולטה למשפטים ובפקולטה למינהל עסקים, בעליו של משרד
למידע נוסף

072-3254017 חיוג
הודעה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.