נטויזן המשיכה לחייב לאחר ביטול עסקה - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • יוסי

נשלח ע"ייוסי 09:33, 12 בדצמבר 2012

שלום, באוגוסא האחרון שלחתי לנטויזן פקס באמצעות אתר נתק שבו אני מבקש ביטול המשך השירות. לפני כשבוע נטויזן גבתה 115 שקלים עבור חודשים אוגוסט - נובמבר שאותם "לא הצלחה לגבות" יש לציין שבכל אותה תקופה לא צרכתי את השירות והייתי מנוי בחברה אחרת. משיחה איתם נטוזן טוענים שלא קיבלו את הפקס (אעפ שיש בידיי אישור המוכיח שהוא נשלח והתקבל) ואף טענו שהייתי צריך להתקשר ולוודא שהפקס התקבל והם לא רואים התקשרות איתי ככה שאין מה לעשות. ההורדה על כרטיס האשראי אמורה להתבצע ב 15 לחודש הזה. בעיקרון אני יכול לבטל את הוראת הקבע. האם אני יכול לבטל? האם אני צריך לחכות להורדה ולתבוע את הכסף חזרה?

השב
  • 13:48, 13 בדצמבר 2012

שלום רב,

טרם ביטול הוראת הקבע עליך לפנות בדואר רשום עם אישור מסירה אל החברה ולצרף את הודעתך הראשונה והן את אישור שליחת הפקס, לתאר את השתלשלות העניינים ולדרוש את הפסקת השירות וקבלת כספך חזרה וכן עליך להודיע במכתבך זה על ביטול הוראת הקבע.

לאחר שליחת המכתב וקבלת אישור מסירה חתום תוכל להודיע לחברת האשראי על ביטול התשלום.

אם כספך לא יוחזר ניתן לשקול הגשת תביעה קטנה.

תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.