שינוי פתאומי במחיר ע"י חברת התעופה לאחר הזמנה - פורום צרכנות

שאלה חדשה
 • יובל

  נשלח ע"ייובל 13:58, 23 בדצמבר 2012

  שלום , הזמנתי כרטיסי טיסה דרך אתר של אחת החברות הגדולות לחבילות נופש וטיסות. באתר היו מספר הצעות שסומנו באדום ונדרש אישור חברת התעופה למחיר ואילו אני הזמנתי אחת שבה נרשם שיש מקומות פנויים ולא צוין שאצטרך עוד אישור כלשהו . לאחר ההזמנה קיבלתי למייל אישור הזמנה למקומות בסטטוס הזמנה CONFIRM ומייד החלתי בהכנות לטיול. למחרת התקשרו מהסוכנות ואמרו שהמחיר שונה ויהיה יקר יותר ב כ 100$ ושהיה להם באג ושבשבת לא עידכנו את אתר לכן המחיר ושבכלל עד שלא חוזר נציג זה לא מאושר. אני שוב מציין שנמנעתי מטיסה שבה צריך לחכות לאישור כזה והטיסה היתה בסטטוס יש מקומות פנויים מה לעשות ? האם זה חוקי מה שהם עשו ? תודה מראש

  השב
 • 13:52, 25 בדצמבר 2012

  שלום רב,

  מעצבן מאד. ממליצה לא לוותר ולפנות אל החברה בכתב לתאר את השתלשלות עניינים ולהעביר את האחריות המקצועית ואחריותם לוודא שפרסום המחירים באתר הם הם המחירים הנכונים. מאחר והתרשלו בתפקידם איני מוצאת סיבה מדוע עליך לספוג בגפך את עלות הטעות שלהם!
  נסה לנהל מו"מ על גובה התשלום אם בכלל.

  אם לא יצלח ניתן לשלם ולשקול הגשת תביעה קטנה לקבלת התשלום חזרה בשל התנהלותם ואחריותם.

  תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.