• 30 בדצמבר 2012

  טיסה שבוטלה

  שלום רב..
  הסיפור בקיצור: היינו אמורים לעלות על טיסה ביום ה 1.11.12 בשעה 12:00 לישראל מאירופה באל על, עלינו למטוס ההמראה עוכבה בלמעלה משעה בעודנו יושבים בתוך המטוס בתואנה שלא הגיעה גברת..הדלתות נסגרו כעבור למעלה משעה התנתקנו מהמסלול ועלינו על מסלול ההמראה, תוך כדי ריצה של המטוס ממש שניות לפני ניתוק הגלגלים מהקרקע הטייס בלם בחוזקה את המטוס (עלי ישבה מחובקת תינוקת בת ארבעה חודי שים), חזרנו לשרוול בתואנה שישנה תקלה במד הגובה, חכינו לעליית טכנאי ונאמר לנו להמשיך לשבת במטוס אחרי שעה וחציי החליטו להוריד אותנו לאכול צהריים באחת ממסעדות נמל התעופה, לאחר מכן אמרו לנו שהטיסה בוטלה, מאחר והיינו ארבעה אנשי משפחה זוג הורים תינוקת וילד בן שבע הסכימו לעלות אותנו על הטיסה של הלילה. המראנו ב2.11.12 בסיסיות חצות וחצי...
  היינו למעלה משתיים עשרה שעות בשדה וקיבלנו ארוחת צהריים, לא שיחת טלפון, לא שאלו אותנו אם יש מספיק אוכל לתינוקת, מים...
  עלינו על טיסת לילה שמראש עולה 80 אירו פחות לכרטיס, הפסדנו יום עבודה ויום חופש בארץ
  כתבנו מכתב תלונה לאלעל ונאמר לנו שאנחנו לא זכאים לפיצוי מאחר ולפי חוק טיבי בגלל שהמטוס סגר דלתות וניתק משרוול הטיסה אנחנו לא זכאים לפיצוי!!!!!
  האם נכון הדבר? אני לא הצלחתי למצוא שום דבר בנוגע לזה, רק לגבי שביתות ועיכובים בגלל כח עליון...
  האם לפנות לעורך דין שימשיך בתביעה? יש על מה? ולאן עלינו לפנות
  תודה רבה וסליחה על האורך

  30 בדצמבר 2012
 • 31 בדצמבר 2012

  טיסה שבוטלה

  שלום רב,

  אין ספק שעברתם חוויה לא נעימה כלל שלא ניתן לעבור עליה לסדר יום. אכן ניכר שהתקלה היתה תקלה טכנית שייתכן ולא ניתן היה לצפות אותה מראש וטוב שהורידו אתכם מהמטוס והחליטו בסופו של יום לבטל הטיסה ולא לסכן את חייכם. יחד עם זאת מסכימה איתך שנגרם לכם נזק ואתם ראויים לפיצוי.

  ממליצה לפנות בכתב אל חברת התעופה ולתאר את השתלשלות העניינים ולדרוש קבלת פיצוי כספי.

  ככל ויש לכם ביטוח שעשיתם טרם הנסיעה ממליצה לפנות ולברר האם אתם זכאים לפיצוי כלשהו.

  31 בדצמבר 2012
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?