ביטול עסקה- שמלת כלה - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • הילה

נשלח ע"יהילה 09:27, 31 בדצמבר 2012

שלום, לפני כחודשיים הגעתי לחנות לשמלות כלה ומצאתי שמלת כלה יד שניה שרציתי שנלבשה והושכרה בעבר לכלה אחרת. במקום שילמתי מקדמה ראשונית של 500 ש"ח לשמירת השמלה וכן חתמתי על הסכם בנוגע לשמלה (ההסכם מציין מה מחוייבת החנות לבצע עד לסיום הטיפול בשמלה ולא רשום בו דבר על ביטול עסקה, רק על ביטול מסיבות שאינן תלויות בלקוח) הגעתי ל-2 מדידות, במדידה הראשונה רק בדקו את המידות שלי, במדידה ה-2 כבר מדדתי את השמלה עם השינויים שסוכמו, שהיו לא לרוחי... השמלה לא נראתה טוב על הגוף ולא החמיאה, דבר שלא הייתי מצפה לו ממעצבת שמלות. מוטרדת מאוד התקשרתי לבקש שיקדימו את המדידה ה-3 אך הבנתי שאין בכוונתם לעזור לי אלא רק להקדים את המדידה הבאה במספר ימים בודדים (כחודשיים לפני החתונה). אני מעוניינת לבטל את העסקה. ההתנהלות בנושא הייתה מאוד לא נעימה והאכזבה מהשמלה גדולה מאוד. שילמתי עד כה מקדמה של 1500 ש"ח מתוך 3500 ש"ח מחיר סופי. אשמח לדעת מה זכויותי... תודה רבה מראש. *אין לי בעיה לא לדרוש את 1500 ש"ח חזרה אך חשוב לי לדעת אם אני נדרשת לשלם את מחיר השמלה המלא.

השב
  • 11:23, 31 בדצמבר 2012

שלום רב,

לא נעים כלל וכלל. ניכר כי לנוכח התנהלות החנות עליך לפנות בכתב ולדרוש את ביטול העסקה עליך לפרט ולהדגיש את עוגמת הנפש מההתנהלות הלא מקצועית והעובדה שאת חשה שאינך יכולה לסמוך עליהם.
    דרשי את ביטול העסקה וקבלת כספך חזרה. תמיד תוכלי כפשרה וותר על הסכום שכבר שילמת.....

תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.