פירוק סולייה במגפיים - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • אלווירה

נשלח ע"יאלווירה 13:30, 2 בינואר 2013

שלום רב. בחורף שעבר קניתי מגפיים בסך 1200 שקלים בחנות easy spirit בקריון קרית ביאליק השנה כשנעלתי אותם בפעם ראשונה? ראיתי שסולייה נפרדה מן חלק העליון בשניהם. חזרתי לחנות . הדבר ביחידי שהם הציעיו לי - לשלוח את המגפיים לתיקון ובנוסף לשלם 40 ש"ח על תיקון העקבים. הסכמתי. כעבור שבוע אספתי את הנעליים ולא הייתי מרוצה מן התיקון עקב השריטות מרובות בחלק הקדמי. כשניסיתי לדבר עם מנהלת החנות בשם גלית, נתקלתי ביחס בוטה, גס וחצוף. היא פרצה בצעקות אלי..האשימה אותי בכך שהמטרה שלי מהתחלה הייתה לקבל נעליים חדשות ואם אני רוצה שנעל תחזיק מעמד לאורך הזמן - הייתי צריכה לגשת לחנות עם נעלי פלדה ולא אליהם. יצאתי פגועה לא בגלל הנעליים אלא בגלל היחס חריף ולא מנומס של המנהלת. תעזרו לי בבקשה לאן עלי לפנות ומה לעשות על מנת שתקבל נזיפה ואפילו פטורים ..אני מוכנה ללכת עד הסוף ..

השב
  • 16:43, 8 בינואר 2013

שלום רב,

ניתן לפנות בכתב אל הנהלת החנות או אפילו הרשת לתאר את השתלשלות העניינים תוך שימת דגש על מפח הנפש והזלזול של המוכרת ותגובתה המשפילה.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הראל לפידות

מנהל הפורום: עו"ד הראל לפידות

בעל משק במושב כפר פינס, בוגר אוניברסיטת תל-אביב בפקולטה למשפטים ובפקולטה למינהל עסקים, בעליו של משרד
למידע נוסף

072-3254017 חיוג
הודעה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.