ביטול עסקה - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • רוית

נשלח ע"ירוית 10:46, 9 בינואר 2013

שלום ב 6.11.12 קניתי נרתיק לפלאפון עבור ילדתי שחנות המותג 'ניקי' שבקניון, לאחר מספר ימים נקרעה הבטנה והחוט שעל הצוואר נפתח ללא הפסקה. ב 20.11.12 כבר פניתי לחנות (לאחר שנבצר ממני להגיע לפני כן) ולא הסכימו להביא לי חדש אלא שלחו לתיקון. מאז ועד היום ניהלתי מספר שיחות ען מוקד השירות אך הנרתיק עדיין בתיקון. כמובן שפוזרו הבטחות שביקשו במיוחד מהתופרת לזרז את התיקון ואף יביאו לי פיצוי בנרתיק כשיגיע , כשטענתי שכבר עבר יותר מדי זמן בשביל לתקן קרע בבטנה ואני רוצה לבטל את העסקה מכיוון שהילדה בכלל לא נהנתה מהמוצר אלא הוא נמצא בתיקון כמעט ממועד הקנייה, נעניתי 'איך את רוצה ביטול אחרי שהשתמש בנרתיק?, . בקיצור, מה עושים? לא רוצה את הנרתיק כבר. יש אפשרות לחייב אותם לזכות אותי? תודה רוית

השב
  • 14:19, 14 בינואר 2013

שלום רב,

עליך לפנות בכתב אל החנות לתאר את השתלשלות העניינים ולשים דגש על העובדה שקיבלת מוצר פגום וכי בתך אינה נהנית מהמוצר.
    דרשי מהחנות לקבל אחריות על המוצר הפגום שנמכר לך ולכל הפחות שיחליפו לך למוצר תקין.

ממליצה לשקול הגשת תלונה נגד החנות במועצה הישראלית לצרכנות.

יחד עם זאת בנסיבות המתוארות אכן החנות אינה חייבת בביטול העסקה לנוכח חלוף הזמן והשימוש שנעשה במוצר.

התמקדי בטענה שהמוצר שנמכר לך פגום.

תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.