שירות למזגן תדיראן - פורום צרכנות

שאלה חדשה
 • שמעון

  נשלח ע"ישמעון 17:38, 20 בינואר 2013

  לאחר 3 שנות אחריות למזגן מרכזי של תדיראן (תדיקור) פנו אליי מהחברה לחדש השירות לעוד שלוש שנים ואכן השתכנעתי ושילמתי בכרטיס אשראי ב-14 תשלומים כפי שביקשו. איתרע מזלי והמזגן הפסיק לקרר לאחר מספר ימים. לקח מספר ימים עד שנעניתי במוקד השירות ותואם ביקור טכנאי לשבוע מאוחר יותר (זה לא נושא תלונתי!), כאשר הגיע הטכנאי הסתכל כה וכה והודיע שאינו יכול לטפל במזגן מאחר שהיחידה החיצונית מותקנת גבוה וצריך סולם. כמובן שנאלצתי לחזור שוב על התהליך... שוב הגיע טכנאי ושוב ללא סולם למרות שהזכרתי להם יום קודם. ושוב חזרה להתחלה... בינתיים עברו כארבעה שבועות ללא מזגן. לבסוף הגיע "המומחה" ללא סולם כמובן והודיע שאין בכוונתם לטפל במזגן מכיוון שהותקן בגובה לא נגיש מבחינתם (המזגן הותקן ע"י מתקין מורשה). הפתרון שלהם היה לבטל את הסכם השירות ולהחזיר את כספי. כמובן שפתרון זה אינו מקובל עלי, כאשר חידשתי חוזה השירות לא נשאלתי על ההתקנה ועל מצבו של המזגן רק על מספר הכרטיס האשראי שלי. כל פניותי בע"פ בכתב ובפקס לא זכו לתשובה ובצורה לא מפתיעה לא זוכיתי ויתרה מכך עדיין ממשכים לחייב את כרטיס האשראי שלי.

  השב
 • 22:28, 20 בינואר 2013

  ערב טוב,

  המציאות עולה על כל דמיון! לא יאומן!

  ממליצה לפנות בכתב אל השירות ולתאר את השתלשלות העניינים תוך שימת דגש על הביזיון, ההתעמרות, העדר המקצועיות והעובדה שעד למועד דנן במקום לקבל שירות זכית לבוז ולמצב שהם מודיעים על ביטול ההסכם. דרוש את קיומו ותציין שאם המזגן לא יתוקן תשקול להגיש תביעה כנגדם.
  בנוסף דרוש זיכוי כרטיסך וקבלת מלוא כספך חזרה.

  הגש תלונה במועצה הישראלית לצרכנות מקווה שיסייע.

  תגובה
 • 12:20, 21 בינואר 2013

  שלום שמעון,
  שמי זהבית, ואני מנהלת קשרי הלקוחות בתדיראן גרופ.
  צר היה לי לשמוע שלא קיבלת שירות ראוי, וברצוני לעזור.
  אנא שלח לי לכתובת המייל הבאה את שמך המלא, מס' טלפון ליצירת קשר, ואם תרצה- כמה מילים על המקרה. אדאג שהדברים יגיעו במהירות לגורם הבכיר ביותר בשירות הלקוחות של חטיבת המיזוג, ותקבל את השירות שישביע את רצונך.
  zehavit.tadiran@gmail.com

  בברכה,
  זהבית.

  תגובה
 • 13:08, 21 בינואר 2013

  שוב שלום,

  יופי. אשמח לקבל עדכון.

  תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.