• 23 בינואר 2013

המתנה לשליח פיצה 4 שעות!

היום, בשעה 20:00 הזמנתי 2 מגשים מפיצה האט. נאמר לי במהלך ההזמנה כי יש עומס ולכן השליח יגיע עד שעה וחצי (במקום 50 דקות כמקובל). הסכמתי וציינתי שיעמדו בזמנים מקסימום שעה וחצי כי יש ארבעה ילדים שמחכים לארוחת ערב. נכון לרגע זה חצות ורבע!! השליח עדיין לא הגיע וזאת לאחר אין ספור שיחות טל' עם הסניף והמתנות לשווא "השליח עוד 2 דקות אצלך" השליח מתעכב עוד 10 דקות אצלך" ואחרי חצי שעה שמעתי את הנוסח "היה בילבול הוא יצא עכשיו בדרך אלייך 20 דקות" ומשלא הגיע יצרתי שוב קשר בשעה 23:00 וענה בכבודו ובעצמו השליח :"אני יוצא עכשיו.. היו לי עוד 5 כתובות לפנייך" ומאז עברה עוד שעה (פלוס) שמעתי תירוצים נוספים מהשליח:"איפה הבית שלך?" מסרתי כתובת פעם נוספת ואמר 10 דקות אצלך.. עברה חצי שעה יצרתי קשר עם הסניף שהציע "לבטל את ההזמנה ולדחות למחר" חוצפה שאין כדוגמתה! הרי 4 ילדים אמורים לאכול ארוחת ערב. 2 מהם ישנים כבר והגדולים ממתינים... האם ניתן להגיש תביעה בתביעות קטנות עם יצוג עו"ד?

23 בינואר 2013
  • 26 בינואר 2013

המתנה לשליח פיצה 4 שעות!

שלום רב,

וואו כאם לארבעה ילדים קטנים אני מבינה מאדדדדד את תיסכולך ואת עוגמת הנפש!

ממליצה לפנות בכתב אל המנהלת הסניף וכן להנהלה הראשית של החברה לתאר את השתלשלות העניינים תוך שימת דגש על עוגמת הנפש והעובדה שלא צלחו לספק לך מוצר והפגיעה בך ובאמון.

דרוש פיצוי הולם.

ניתן לשקול הגשת תביעה קטנה אולם יש לזכור שעליך לתבוע בגין נזק שנגרם לך וככל ותביעתך תהא מבוססת אך על עוגמת נפש הסיכוי שהתביעה תתקבל נמוך מאד.

בבית משפט לתביעות קטנות לא ניתן להיעזר בשירותיו של עו"ד בייצוג אך ניתן לפנות לעו"ד שינסח עבורך את כתב התביעה.

26 בינואר 2013
  • 25 בינואר 2013

המתנה לשליח פיצה 4 שעות!

כן. אבל ללא סיכות טלפון מקלתות קשה לרביח הגיליון

25 בינואר 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?