• 23 בינואר 2013

  צימר- רצון ביטול עסקה מצד הצימר

  בוקר טוב לך עידית,
  פפורסמה באינטרנט הצעה לרכישת קופון לזוג לבקתות נופש "בקתות בלבן"במושב רמות הניתנות למימוש בימים מוצ"ש ועד יום רביעי, עניינתי עוד 3 משפחות
  נוספות והחלטנו לרכוש את הקופונים אך לא לפני שהתקשרנו לבעלת הצימרים- מיכל לבדוק את זמינות תאריך הנופש 23-24/2 מוצ"ש - שבת. השאלה שנשאלה על ידנו אם אפשרי להגיע במוצ"ש בתאריך זה כי הוא צמוד לפורים.
  לאחר בדיקה של בעלת הצימרים מול יומן הזמנות חזרה אלינו ואישרה התאריך המצויין וכן שלחה אישור הזמנה במייל עם פירוט נוכחים של 4 המשפחות.
  לאחר האישור כמובן 4 המשפחות הזמינו הקופון ולבקשת
  מיכל - בעלת הצימרים העברנו את מס' הקופונים של ההזמנות שביצענו וכרטיס אשראי לביטחון.
  לאחר שבועיים התקשרה מיכל בטענה שנפלה טעות והיא מעוניינת לבטל העסקה מכיוון שהתאריך צמוד לחופשת פורים- כמובן כעסנו והודענו לה שאנחנו לא מעוניינים ואנחנו רואים עסקה זו מתקיימת ואנו לא מבטלים (לקחנו חופש מהעבודה, יש גננת שמגיעה ויש 2
  חיילים שביקשו חופשה מיוחדת בתאריכים אלו).
  מאז קיבלנו עוד טלפון מבית העסק והפעילו לחץ לביטול העסקה ושביכולתם לבטל לנו את העסקה לפי חוק.אנחנו כמובן לא רוצים לבטל את החופשה וכמובן התארגנו בהתאם לחופשה.
  (ככל הנראה אני משערת שקיבלו הצעה למכירת החדרים בסכום גבוה יותר או לחליפין מכירת החדרים ליותר ימים הכוללים את חג פורים ולכן מטעמי רדיפת בצע כסף מעוניינים לבטל את העסקה- כי היא פחות משתלמת להם כלכלית).
  נא עדכני אותי האם ביכולתם לבטל העסקה לאור האמור לעיל והאם החוק עומד מאחורי הצרכן והגנתו בפני רמאות מאין זו.
  בתודה מראש,
  נאוה
  0050-5801930

  23 בינואר 2013
 • 26 בינואר 2013

  צימר- רצון ביטול עסקה מצד הצימר

  שלום רב,

  אכן נסיבות רצון העסק לבטל העסקה נשמע חסר תום לב ובוודאי שאינו משכנע שכן לא הוצגה בפניכם שום עילת ביטול ברורה אלא טענה בעלמא לפיה נפל טעות.

  אדייק ואציין שככל הנראה נפלה טעות בכדאיות העסקה מבחינת בעלת הצימר וזו ככל הנראה הסיבה לרצונה לבטל.

  איני מכירה זכאות בחוק המקנה לה לבטל העסקה בנסיבות אלה למעט אם תציע פיצוי הולם בתמורה.

  26 בינואר 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?