ביטול דמי הרשמה - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • אביטל

נשלח ע"יאביטל 14:02, 28 בינואר 2013

שלום, אני התעניינתי לגבי הצטרפות לסטודיו C. בשיחה טלפונית עם נציגת מכירות נאמר לי שעלי להירשם למכון בעלות רישום חד פעמית בסך 150 ש"ח בכדי לנסות את השיעורים ושאם ארצה לבטל, אוכל לעשות זאת. הגעתי לשיעור ניסיון, ומאחר והשיעור לא התאים לי, ביקשתי לבטל את הרישום ולקבל את כספי בחזרה. חזרו אלי ואמרו לי שאני לא אקבל את כספי בחזרה כי יש דמי ביטול של 100 ש"ח ועולה 50 ש"ח לשיעור נסיון. אמרתי להם שלא נאמר לי דבר על דמי ביטול ועלות שיעור, ומנהלת הכון אמרה לי שהם לא חייבים לומר לי כך, מכיוון שזה מופיע באתר משרד התמ"ת. האם יש פה עילה לתביעה? תודה מראש, אביטל

השב
  • 14:33, 31 בינואר 2013

שלום רב,

ניכר שבמעמד ההרשמה לא היה גילוי נאות של תנאי העסקה ולפיכך דין טענות הסניף להידחות על הסף שכן האחריות מוטלת עליהם לוודא שתנאי העסקה נהירים וברורים לך.

ממליצה לפנות בכתב אל הנהלת הרשת לתאר את השתלשלות העניינים ולדרוש את כספך חזרה.

ניתן לשקול הגשת תלונה במועצה הישראלית לצרכנות.

תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.