• 30 בינואר 2013

ביטול עיסקה

שלום
    נרשמתי לפני עשרה ימים למאגר מידע, המסייע במתן אינפורמציה לגבי דירות להשכרה באזור ירושלים,שילמתי עבור מנוי חודשי בתמורה לשליחת רשימת דירות מידיי יום למייל,נאמר לי שהמערכת תסרוק עבורי את כל הדירות הרלונטיות מהאינטרנט מהעיתונים,ומלקוחות שנירשמים למאגר מידע להשכרת דירותיהם,עד עכשיו קיבלתי אינפורמציה דלה ולא מתאימה לנתונים שנתתי,דירות לא אקטואליות,מאגר שלא מיתחדש במשך עשרה ימים,פחות מכל אתר חינמי(כמו יד 2 למשל)לאחר נסיונות מרובים להשיג אותם טלפונית,נאמר לי היום בשיחה,בצורה בוטה שהם לא סורקים את יד 2 והאיש בשם יצחק שהוא גם בעל העסק,לא הסכים לבטל את העסקה למרות שהם לא נותנים את השירות שבישבילו שילמתי,לסיום הוא טרק את הטלפון!
    השאלה שלי מה עושים במקרה כזה?הציעו לי מוצר מסוים,האינפורמציה כתובה באתר שלהם,וכן נאמר לי טלפונית(ההרשמה היתה בטלפון)שישלחו אליי רשימות חדשות כל יום,מה שלא קורה,מבחינתי זו הטעיה ומתן מידע כוזב!
    הודה לתשובה והנחיה,בכדיי להפסיק את השרלטנות שתפגע בבאים אחרי להרשם "למאגר מידע".

בתודה הילי עובדיה

30 בינואר 2013
  • 31 בינואר 2013

ביטול עיסקה

שלום רב,

ממליצה לפנות בכתב אל החברה לתאר את השתלשלות העניינים ולדרוש את כספך חזרה לנוכח אי עמידה בתנאי העסקה.

ממליצה בנוסף להגיש תלונה במועצה הישראלית לצרכנות ואף אם לא יהא מנוס לשקול הגשת תביעה קטנה בבית משפט.

31 בינואר 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?