• 30 בינואר 2013

אי אספקת מוצר בזמן

שלום, לפני כחודשיים רכשתי טלויזיה מסניף רשת מכשירי חשמל. בחנות הבטיחו אספקה תוך 5 ימי עסקים, בתום התקופה הזו התקשרתי לבדוק מה עם המוצר ביקשו לחזור אליי, כשחזרו עדכנו אותי שהטלוויזיה לא במלאי וניסו למכור לי אחרת בתוספת של 2000 שח. בכדי לבטל את העסקה התבקשנו להגיע לסניף . כשבעלי הגיע גילה כי אם אני הייתי מבטלת את העסקה מכל סיבה הייתי מחויבת בקנס- כך היה כתוב בחשבונית. נורא כעסנו גם על הרס חווית הקניה , גם הרגשנו מרומים כשניסו למכור לנו אחרת . בחודש וחצי האחרונים שוחחנו עם נציג החברה שאמר שהיא תגיע למלאי בסוף ינואר כלומר חודשיים כמעט אחרי הרכישה, דרשנו פיצוי שכן אנו בלי טלויזיה כבר המון זמן. דרשנו פיצוי בגובה עשרה אחוז כשש מאות שח ואחרי שרצו לפצות אותנו במקלדת- אותה קיבלנו מתנה בעת הרכישה נאמר לנו שגובה הפיצוי יהיה עד 150 שח. לא עדכנו אותנו שהטלוויזיה כבר הגיעה וממתינה לנו ורק עקב שיחות שלנו גילינו זאת. האם יש לי עילה לתביעה? אנו מרגישים שמהרגע ששילמנו פשוט לא התייחסו אלינו וחווית הקניה של מוצר יחסית יקר- 6000 שח נהרסה כליל... תודה וסליחה על האורך

30 בינואר 2013
  • 10 בפברואר 2013

אי אספקת מוצר בזמן

שלום רב,

אכן ניכר חוסר מזל מצער ונסיבות מקוממות של אובדן הנאה ואי קבלת מוצר רצוי.
    יחד עם זאת לצערי אין די באמור בפנייתך על מנת להעניק לכם סעד כספי משמעותי.
    לפיכך אני ממליצה לפנות בכתב אל הנהלת החנות או הרשת ולתאר את השתלשלות העניינים לשים דגש על עוגמת הנפש ולדורש פיצוי הולם.
    אפשר לשקול הגשת תלונה במועצה הישראלית לצרכנות.

10 בפברואר 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?