חוק התחייבות חדרי כושר - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • אייל

נשלח ע"יאייל 00:15, 12 בפברואר 2013

שלומות, האם חוקי על פי החוק החדש למכון כושר לדרוש דמי הרשמה (150 ש"ח) בנוסף למחיר החודשי (240 ש"ח? חיפשתי תשובה באינטרנט ולא מצאתי. תודה מראש על התשובה. אייל.

השב
  • 14:12, 14 בפברואר 2013

שלום רב,

העניין אינו חוקי העניין הינו הסכמי וקשור במדיניות מכון הכושר ובתנאי ההתקשרות שהוא מציע לצרכן.

תגובה
  • 17:02, 8 במאי 2013

שלום,
    ב01/03/2013 נכנס חוק תיקון לצרכן על פיו חדרי כושר לא יכולים לחייב אותי לעשות מנוי לשנה ואם אני עושה מנוי חודשי אז התשלום לא יעלה על 10% מגובה התשלום השנתי. דיברתי עם המכון והם "לא מכירים בחוק זה" ומבקשים ממני הוכחה כתובה. איכן אני יכולה להשיג הוכחה זו? (עברתי על כל האתר של המחלקה המשפטית ואתרים דומים)

תגובה
  • 13:19, 30 במאי 2013

מצטרף לשאלה של מרינה.
    גם אני נתקלתי בבעיה הזאת ואף אחד מהחדרי כושר אינם מכירים בחוק הזה.

"שלום,
    ב01/03/2013 נכנס חוק תיקון לצרכן על פיו חדרי כושר לא יכולים לחייב אותי לעשות מנוי לשנה ואם אני עושה מנוי חודשי אז התשלום לא יעלה על 10% מגובה התשלום השנתי. דיברתי עם המכון והם "לא מכירים בחוק זה" ומבקשים ממני הוכחה כתובה. איכן אני יכולה להשיג הוכחה זו? (עברתי על כל האתר של המחלקה המשפטית ואתרים דומים)"

תגובה
  • 14:12, 24 בספטמבר 2013

גם אני מצטרף לשאלה.
    לא מצאתי את התיקון לחוק באתר משרד המתמ"ת
    http://www.moital.gov.il/NR/exeres/69D1C46F-68E4-4457-A02C-C827944E5DFD.htm

תודה,
    עדי

תגובה
  • 07:36, 20 בפברואר 2014

גם אני מחפש את התיקון לחוק, משום מה מכוני הכושר החליטו לאמץ גישה של לא ראינו לא שמענו.
    אשמח לקבל הכוונה למשהו כתוב ומוכח להציג למכון הכושר.

תגובה
  • 15:55, 24 ביוני 2014

נאלצתי לבטל את המנוי בחדר כושר עקב סיבה בריאותית , המכון מסכים לעצור את החיובים העתידיים,
    שאלתי היא האם גם חובה על המכון לזכות אותי בתקופה שבה נאלצתי להקפיא את המנוי למשך שלושה חודשים , מאותה סיבה - בריאות.
    תקופת ההקפאה הנל אושרה על ידי מכון הכושר ןתקופת המנוי שלי הוארכה בשלושה חודשים

אודה על כל מידע בנושא
    נדב

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הראל לפידות

מנהל הפורום: עו"ד הראל לפידות

בעל משק במושב כפר פינס, בוגר אוניברסיטת תל-אביב בפקולטה למשפטים ובפקולטה למינהל עסקים, בעליו של משרד
למידע נוסף

072-3254017 חיוג
הודעה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.