תאגיד מים - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • שלום

נשלח ע"ישלום 00:37, 12 בפברואר 2013

שלום השכרתי דירה וחוזה השכירות הסתיים לאחר בדיקה בתאגיד המים נתברר כי התאגיד לא ביצע החלפת משלם למרות ששלחתי בפקס טופס החלפת משלמים לטענתם המכתב לא התקבל השוכרים לא שילמו את חוב המים מתחלת תקופת השכירות וחברת המים אילצה אותי לשלם את החשבון כעת ביקשתי מחברת המים לנתק את השעון מכיון שאני לא מעוניין להמשיך לשלם את המים של השוכרים שמסרבים להתפנות מהדירה למרות סיום החוזה וחברת המים מסרבת לנתק את השעון מכיון ויש אנשים בדירה ברצוני לדעת האם זה חוקי להמשיך לחייב אותי בחשבון המים למרות בקשתי לניתוק

השב
  • 14:14, 14 בפברואר 2013

שלום רב,

ממליצה בחום לפנות לקבלת יעוץ וליווי משפטי בהקדם להוצאת הדיירים מהדירה וחיובם בתשלום מלוא החוב הכספי לתאגיד.

יש בעיה חוקית מבחינת התאגיד לנתק מים לנכס בו מתגוררים דיירים ולפיכך התאגיד אינו נענה לבקשתך.

תגובה
  • 15:49, 14 בפברואר 2013

אני לא עורך דין אבל זה מצחיק להצדיק את התאגיד
    לפי המקרה המתואר מדובר בספק שאונס את הלקוח לשלם כסף עבור סחורה שהוא מספק לאדם אחר בעוד הלקוח מבקש מהספק שלא יספק את הסחורה ולא יחייב אותו התאגיד פועל באופן בלתי חוקי

תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.