• 17 בפברואר 2013

קבלת מוצר פגום

אני ואשתי רכשנו מקרר חדש של סמסונג.
    אחרי שהמקרר הגיע 16/12/12 אחרי שהמובילים הלכו התחלתי להוציא מהמקרר את הניילונים והקרטונים מבפנים וגיליתי שיש שני חלקים פגומים בתוך המקרר...
    טכנאי היה ואישר את טענותיי ואמר שיזמינו לי את החלקים ויבואו ויחליפו לי...
    אחרי חודש התקשרתי לשירות לשאול מה עם החלקים ונאמר לי שאחד החלקים הוזמן מחו"ל ועדיין לא הגיע. לאחר שבוע התקשרתי שוב ועדיין לא הגיע ואחרי שבועיים כשהתקשרתי שוב נאמר לי שיכול להיות שהוא הלך להם לאיבוד במחסן ויזמינו לי חדש... התקשרתי לפני שבוע ועדיין לא קיבלתי את החלקים במקום הפגומים שסופקו לי...
    עברו מעל חודשיים מאז שקיבלתי את המקרר ועדיין לא אמרו לי אפילו מתיי אני כן אקבל את החלקים...
    אני רכשתי מקרר חדש ואני לא מבין למה אני צריך לחכות מעל חודשיים לחלקים שהיו אמורים להגיע תקינים מלכתחילה...
    ובנוסף לכך הם יכולים להוציא ממקרר אחר את החלקים ואחרי זה להשלים לו...
    בנוסף רציתי לדעת אם על פי החוק אני יכול לחייב אותם לבוא לקבל חזרה את המקרר ולהחזיר לי את הכסף היות והמקרר היה בו פגם מההתחלה וחודשיים זה יותר מידי זמן בשביל להחליף חלק?
    אני מזמין מחו"ל ולא קרה לי שלקח למוצר יותר מחודש ושבוע להגיע...

17 בפברואר 2013
  • 17 בפברואר 2013

קבלת מוצר פגום

שלום רב,

אכן סיפורך מקומם ואין שום הצדקה להתעמרות ומהעובדה שיש לך אובדן הנאה ממוצר שרכשת במיטב כספך ואינך נהנה ממנו בשלמותו.

ממליצה לפנות בכתב אל החנות ממנה רכשת את המקרר והן אל שירות הלקוחות של היצרן והביבואן לתאר את השתלשלות העניינים ולדרוש פיצוי הולם וכן קבלת החלקים לאלתר.

ממליצה להגיש תלונה באמון הציבור או במועצה הישראלית לצרכנות.

לצערי לנוכח העובדה שמדובר במכשיר חשמלי אשר חובר לחשמל לא ניתן לבטל העסקה אך בוודאי ובוודאי שיש לעמוד על זכויותיך שניכר שנפגעו!!!

17 בפברואר 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?