גלישה בטלפון סלולרי שלא הוזמנה - פורום צרכנות

שאלה חדשה
 • ליאנה צור

  נשלח ע"יליאנה צור 11:23, 17 בפברואר 2013

  בנובמבר 2011 חתמנו הסכם עם חברת פלאפון לגבי שני מכשירים. בשעת החתימה הדגשנו שאיננו מעונינים לגלוש באינטרנט בטלפונים הסלולרים. בינואר 2013 קיבלתי מתנה מילדי טלפון חדש. היות וידעתי שמעולם לא ביקשתי לאפשר לי לגלוש בחבילה עליה חתמתי השתמשתי במכשיר מתוך ידיעה שהגלישה שאני גולשת מתבצעת ברשתות ווי פיי בבית או בקופת חולים או בקניון ואינה אמורה לעלות כסף. בפברואר כשקיבלתי את החשבונית התברר לי שחויבתי ב-300 ש"ח עבור גלישה. בפניה לחברת פלאפון שהוברר לי שאיפשרו לי לגלוש ללא ידיעתי וללא שהודיעו לי על כך. לדברי נציג השירות שלחו לי הודעה בכתב בה אני מתבקשת להודיע שאיני מעונינת לגלוש. אני לא קיבלתי כל הודעה כזו ולא עלה על דעתי שאני צריכה להודיע שאיני מעונינת כי כך אמרתי כשחתמתי על ההסכם עם החברה. ברור שביקשתי לנתק אותי מיד אך איני יודעת עדיין באיזה סכום יחייבו אותי החודש. מהחברה מסרבים לדבר איתי ואאפילו לא נותנים לקבוע פגישה אישית עם נציג. האם ניתן לעשות משהו או שאצטרך להשתמש בפנסיה לתשלום זה ?

  השב
 • 12:47, 17 בפברואר 2013

  שלום רב,

  ממליצה לפנות בכתב אל שירות הלקוחות של החברה ולתאר את השתלשלות העניינים תוך שימת דגש על אי רצונך להתחבר לאינטרנט הסלולרי. דרשי זיכוי מלא ואף קבלת פיצוי בגין עוגמת הנפש.
  יש לציין שהעתק ממכתבך נשלח אל המפקח על חברות הסלולר במשרד התקשורת ובפועל אכן להעביר העתק ממכתבך זה אליו.

  מקווה שהחברה תתעשת ותקבל אחריות.

  תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.