ביטול עסקה עם לוטובול - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • דיבייב ויאצסלב

נשלח ע"ידיבייב ויאצסלב 15:38, 21 בפברואר 2013

לפני 3 שבועות עשיתי מנוי בלוטובול וקיבלתי כמה ימים אחרי את החוזה שלהם עם הכרטיס, אך לאחר התעניינות קצת מעמיקה יותר, הבנתי שמדובר בחברה לא הכי אמינה, אז התקשרתי לחברה על מנת לבטל את החוזה, אבל מסתבר שאני מחוייב לפי החוזה לחצי שנה ולא ניתן לבטל את התייחבות. אחרי שעיינתי בחוזה כתוב שניתן לבטל את החוזה בתשלום דמי ביטול, שסכומו 199 ש"ח. התקשרתי שוב ורציתי לבטל את מנוי כולל לשלם את הדמי ביטול, אך בהתחלה הם אמרו שסעיף זה בוטל ואי אפשר לבטל והעבירו אותי לנציגה שוב. לאחר ויכוחים רבים אמרו שיבוטלו לי את החוזה ללא חיוב בדמי ביטול. שמחתי מוקדם מדי, כי התקשרו שוב פעם יום למחרת ואמרו שהם מחייבים אותי בדמי ביטול + חודשיים חיוב של עלות המנוי, בגלל שאני מבטל את החוזה בלי להודיע 60 יום לפני. מה אפשר לעשות בנושא והאם יש להם את הסמכות לקחת לי את הכסף לאחר שהודיעו כבר שביטלו לי את החוזה ללא חיוב בדמי ביטול והוא יישלח אלי הביתה? יש עוד כמה פרטים שהם שיקרו לגבם, אני פשוט לא כל כך יודע אם יש לי סיכוי ללחם בהם. תודה על עזרה בכל מקרה.

השב
  • 18:35, 26 בפברואר 2013

שלום רב,

עליך לבחון את פרטי הסכם ההתקשרות ולדרוש מהם הפנייה לסעיף בהסכם המעיד על הסכמתך לתשלום דרישתם כמפורט בפנייתך.

ממליצה בד בבד לשקול הגשת תלונה באמון הציבור וקבלת עזרתם בבירור הדרישה.

דע כי ככל ולא עמדת בתנאי ההסכם, היינו מתן הודעת ביטול בהתראה של 60 ימים ייתכן ובהסכם יש מקור התומך בדרישתם לתשלום כאמור.

תגובה
  • 16:12, 15 בינואר 2014

גם אנחנו באותו המצב משלמים כבר חודשים ולא מצליחים להתנתק
    יעל

תגובה
  • 21:43, 18 בינואר 2016

למייל שליkazan331@gmail.com אני עורך עליהם כתבה

תגובה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.